Autor Wątek: Kiedy kurs podstawowy?  (Przeczytany 6476 razy)

Offline dominques

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 28, 2020, 18:21:55 »
U mnie też info ze pierwszeństwo mają Ci z KPP. Więc nie do końca zero prawdy

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 28, 2020, 19:41:48 »
Przecież jeśli nie masz KPP to na kursie zrobisz. Chyba że to nowe zasady tych 3 miesięcznych nowych kursów

Offline matP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 28, 2020, 19:57:05 »
Do mnie dzwonili ostatnio i pytali czy mam KPP i LPR, powiedzieli że jakbym czegoś z tego nie miał to przed kursem muszę zrobić

Offline Jarecki13a

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 29, 2020, 21:15:19 »
Do mnie również dzwonili i pytali o LPR. Inne kursy posiadam ale pani z kadr powiedziała tylko że układają dokumenty a o szkoleniach nic nie wie. Z jakich województw macie informacje że ruszają kursy? I w jakich ośrodkach ?

Offline Jarecki13a

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 29, 2020, 23:01:20 »
A jak wygląda jeżeli ktoś pracuje, umowa o pracę na czas nieokreślony i dzwonią że kurs zaczyna się za miesiąc. Jak ja muszę 3 miesiące wcześniej wypowiedzenie dac bo np. pracodawca nie zgadza się za porozumieniem stron rozwiązać umowy. Miał ktoś podobna sytuacje ?

Offline matP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 30, 2020, 00:01:48 »
Do mnie również dzwonili i pytali o LPR. Inne kursy posiadam ale pani z kadr powiedziała tylko że układają dokumenty a o szkoleniach nic nie wie. Z jakich województw macie informacje że ruszają kursy? I w jakich ośrodkach ?

Na pewno opolskie (Opole), prawdopodobnie też dolnośląskie (Wrocław) i łódzkie (Sieradz), jak inne to nie wiem

Offline sorbent

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 504
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 30, 2020, 08:05:36 »
LPR przynajmniej u mnie bedzie robione juz po przyjęciu do służby a przed szkoleniem podstawowym. Miedzy innymi dlatego, że formalnie w kursie LPR moze uczestniczyć ratownik KSRG.

Online Yywicio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 146
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 30, 2020, 08:58:54 »
A jak wygląda jeżeli ktoś pracuje, umowa o pracę na czas nieokreślony i dzwonią że kurs zaczyna się za miesiąc. Jak ja muszę 3 miesiące wcześniej wypowiedzenie dac bo np. pracodawca nie zgadza się za porozumieniem stron rozwiązać umowy. Miał ktoś podobna sytuacje ?

Spokojnie poinformują cie co gdzie i jak i kiedy

Offline dominques

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 02, 2020, 10:41:26 »
Czy ktoś już dostał info o przyjęciu na służbę od Grudnia?

Offline Name

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 02, 2020, 12:14:34 »
Do mnie nikt nie dzwonił, w ogóle od czasu naboru to z komendą kontaktowałem się może z 3-4 razy (od czerwca), wcześniej pytałem skąd w ogóle info o tym, że kursy ruszają od grudnia, ale niestety nie doczekałem się odpowiedzi.

Offline mati913

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 02, 2020, 12:24:14 »
W połowie października był wywiad z kimś z KG i było jasno powiedziane, że do końca października ma pojawić się informacja jak ma wyglądać nowy proces szkolenia, a obowiązywać ma od 1 grudnia br. Tylko jak można się domyślić jest 2 listopad, a informacji, która miała się pojawić do końca października jak nie było tak nie ma.

Offline dominques

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 02, 2020, 14:44:22 »
Informacja dawno się pojawiła i wiadomo jak wyglądać ma szkolenie. Poszukaj na remizie.

Offline Vennegoor

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 02, 2020, 15:04:43 »
A mógłbyś tutaj wrzucić link, nie mogę się dokopać do informacji.

Offline dominques

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 02, 2020, 15:16:09 »
Chyba mówimy o tym samym wywiadzie. W pewnym razie od 1 grudnia miał wejść system 3msc szkoły, potem JRG i po roku, czy egzaminy. Kilka osób otrzymało informacje o szkole w grudniu, co wiązałoby się z przyjęciem od 1 grudnia. W związku ze ludzie pracują powinni już mieć info o wypowiedzeniu w pracy. Obecnie cisza.

Offline FireF

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 05, 2020, 10:11:50 »
ktoś z którejś z komend w woj. podlaskim dostał info o szkoleniu w Bydgoszczy bądź Łapach?

Offline Name

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kiedy kurs podstawowy?
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 05, 2020, 11:25:52 »
ktoś z którejś z komend w woj. podlaskim dostał info o szkoleniu w Bydgoszczy bądź Łapach?
Mi tylko powiedzieli, że Bydgoszcz na pewno nie przeszkoli, a o Łapach nikt nic nie mówił. Do teraz nic nie wiem