Służba > Prawo w służbie

Wniosek o przyznanie pomocy finansowej

(1/2) > >>

Pestycyd:
Witam. Wypełniam druk o przyznanie pomocy finansowej na budowę domu/ kupno mieszkania. Nie bardzo rozumiem co wpisać w drugim punkcie:

2. Posiadam uprawnienie do norma zaludnienia z tytułu:...................................
.......................................
na podstawie...............................

Jestem żonaty na razie bezdzietny. Z tego co się orientuję to przypadają mi 3 normy.Co mam wpisać w te miejsca?
Proszę o pomoc.

Chary12:
Na pewno podstawę prawną tego wniosku.

Eqinox:

--- Cytat: Chary12 w Grudzień 04, 2020, 09:29:08 ---Na pewno podstawę prawną tego wniosku.

--- Koniec cytatu ---
A figę... Bo wniosek stanowi załącznik do rozporządzenia.

--- Cytat: Pestycyd w Wrzesień 30, 2020, 21:39:15 ---Witam. Wypełniam druk o przyznanie pomocy finansowej na budowę domu/ kupno mieszkania. Nie bardzo rozumiem co wpisać w drugim punkcie:

2. Posiadam uprawnienie do norma zaludnienia z tytułu:...................................
.......................................
na podstawie...............................

Jestem żonaty na razie bezdzietny. Z tego co się orientuję to przypadają mi 3 normy.Co mam wpisać w te miejsca?
Proszę o pomoc.

--- Koniec cytatu ---
Przysługują Ci 3 normy pod warunkiem, że nie masz grupy 10 lub wyższej (z wyłączeniem dowódcy zmiany) wtedy jedna dodatkowa norma.
http://www.kmpsp.poznan.pl/f/attch/2012-11/przydzial.pdf

wojtaszek1981:
No pytanie dodatkowe w tym temacie?
Mam grupę między 17 i 10 (nie dowódca zmiany), żonaty i nie mam dzieci. Czy przysługują mi 4 normy zaludnienia. Ktoś stwierdził że par 3 ust. 5 i 6 stosuje się na zasadzie albo to albo to i że mimo wszystko przysługują mi 3 normy zaludnienia. Co o tym myślicie?

radk177:

--- Cytat: wojtaszek1981 w Marzec 25, 2022, 10:40:46 ---No pytanie dodatkowe w tym temacie?
Mam grupę między 17 i 10 (nie dowódca zmiany), żonaty i nie mam dzieci. Czy przysługują mi 4 normy zaludnienia. Ktoś stwierdził że par 3 ust. 5 i 6 stosuje się na zasadzie albo to albo to i że mimo wszystko przysługują mi 3 normy zaludnienia. Co o tym myślicie?

--- Koniec cytatu ---
Za Ciebie 1 norma,
Za żonę 1 norma ,
Za brak dzieci w związku małżeńskim 1 norma,
I za grupę dodatkowo 1 norma.
Także w mojej opinii masz prawo do 4 norm w pomocy finansowej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej