Autor Wątek: Przeniesienie strony KG PSP  (Przeczytany 16449 razy)

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 18, 2020, 20:12:14 »
Czyli stworzenie szablonu, strony demo danej jednostki i każdy, kto ma pod opieką ma najmniejszą linią oporu pododawać dane ?

Edit, sorka za pomyłkę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2020, 21:47:48 wysłana przez Porta »
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 18, 2020, 21:09:36 »
Czyli stworzenie szablonu, strony demo danej jednostki i każdy, kto ma pod opieką ma najniższą linią oporu pododawać dane ?

Porta, a nie sądzisz, że to pozwoli ujednolicić wygląd naszych stron? A przecież (chyba) o to KG chodzi, nie? Pracy z przerzucaniem danych w powiatach jest tyle samo ale przynajmniej będzie spełniać oczekiwania kierownictwa i pozwoli zrobić jednolitą strukturę. W przypadku stron www jednostek PSP osiągnięcie ideału jest możliwe  :huh:
Wystarczy wypełnić treścią jedną stronę www wybranej KW i KM/KP i nakazać powielenie tego "szablonu" lub "strony demo", jak to nazywasz, innym jednostkom. Nie dyskutując na temat intuicyjności nowych stron (zgadzam się in_flames, że nie jest intuicyjna) jesteśmy w stanie stworzyć spójną całość.
I tylko o to mi chodziło, dla "dobra służby". Moja strona obecnie jest "ambitna", z dodatkami, w WordPressie. Zrezygnuję z tego, bo to nie czas na indywidualne ambicje. Ale, będzie mi lepiej, jeśli dzięki odstąpieniu od indywidualnych stron osiągniemy spójną całość. Jest to warte!

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 18, 2020, 21:19:34 »
@Strażak wro - w pełni się z Tobą zgadzam. Jeśli się już przeprowadza operację przejścia na to nieszczęsne gov.pl, to warto byłoby zadbać o szczegóły. Dano narzędzie, którym można wykonać pracę na wiele sposobów. Z ambicji zaś służba mnie już skutecznie wyleczyła ;)

@Porta - nie "najniższa linia oporu", a "linia najmniejszego oporu".  :wall:
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 18, 2020, 21:37:30 »
Panowie,
żeby było jasne - nie chodzi mi o robienie "gównoburzy", krytykowanie ciężkiej pracy innych czy udowadnianie że jestem najmądrzejszy...

Chodzi o doskonalenie czegoś, co zostało słusznie stworzone, w celu osiągnięcia zakładanego efektu.

Zanim ponad trzystu ludzi przystąpi do pracy po nocach, zróbmy wzór do powielenia - stronę demo. I będzie fajny, oczekiwany efekt. To już niewielki nakład pracy. @Porta, masz na to wpływ, działaj. Wszyscy będziemy zadowoleni! Lekkie opóźnienie w zakończeniu prac nie ma już dużego znaczenia. To nie Szpital Narodowy...

Gdy powstanie "jednolita strona" wszystkich jednostek organizacyjnych PSP, od "płodności" ich administratorów będzie już zależała dynamika sekcji "aktualności". Ale niech wyglądają tak samo... Ja jestem ZA  :straz:

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 19, 2020, 13:18:26 »
Czyli stworzenie szablonu, strony demo danej jednostki i każdy, kto ma pod opieką ma najmniejszą linią oporu pododawać dane ?

Edit, sorka za pomyłkę.
Nie wiem czy to jest najmniejsza linia oporu.
Ktoś powinien udostępnić przykładową stronę z wykorzystaniem wszystkich możliwych opcji, tak żeby osoba, która nie miała z tym wcześniej styczności mogła zobaczyć sobie jak to wygląda "od środka" i co jaka opcja powoduje. Teraz masz do wyboru mnóstwo opcji a to lista kafelkowa, a to uniwersalna, a może akordeonowa czy może dokument? Każdy zrobi po swojemu jak mu się będzie podobało.
Strony do których linki podał @Strażak wro są po prostu nijakie, i wyglądają jak zrobione przez dzieciaka na pierwszych zajęciach informatyki. Wiem, że ma być prosto, ale prosto nie znaczy tak jak to tam widać.
Z jakiegoś powodu strona remizy jest postawiona na wordpressie. Jest darmowy, tworzony przez doświadczonych ludzi, ma gigantyczne wsparcie społeczności.
wyobrażam sobie takie rozwiązanie, że KG tworzy szablon strony do wordpressa i udostępnia niższym poziomom.
Jest jak jest i tego nie zmienimy. Jednak skoro poszliśmy już tak daleko to stworzenie strony demo, o której piszesz nie jest chyba jakimś wyczynem.

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.134
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 19, 2020, 18:54:21 »
Wiem, że do każdego systemu trzeba się przyzwyczaić, ale tu to jest totalnie nieprzyjazne użytkownikowi.
Dokładnie tak jak piszesz. Odnalezienie czegokolwiek na nowych stronach to droga przez mękę, a wspomaganie przez wyszukiwarki kończy się w "kosmosie" albo na stronie głównej.

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 19, 2020, 21:02:48 »
Czyli stworzenie szablonu, strony demo danej jednostki i każdy, kto ma pod opieką ma najmniejszą linią oporu pododawać dane ?

Edit, sorka za pomyłkę.
Nie wiem czy to jest najmniejsza linia oporu.
Ktoś powinien udostępnić przykładową stronę z wykorzystaniem wszystkich możliwych opcji, tak żeby osoba, która nie miała z tym wcześniej styczności mogła zobaczyć sobie jak to wygląda "od środka" i co jaka opcja powoduje. Teraz masz do wyboru mnóstwo opcji a to lista kafelkowa, a to uniwersalna, a może akordeonowa czy może dokument? Każdy zrobi po swojemu jak mu się będzie podobało.
Strony do których linki podał @Strażak wro są po prostu nijakie, i wyglądają jak zrobione przez dzieciaka na pierwszych zajęciach informatyki. Wiem, że ma być prosto, ale prosto nie znaczy tak jak to tam widać.
Z jakiegoś powodu strona remizy jest postawiona na wordpressie. Jest darmowy, tworzony przez doświadczonych ludzi, ma gigantyczne wsparcie społeczności.
wyobrażam sobie takie rozwiązanie, że KG tworzy szablon strony do wordpressa i udostępnia niższym poziomom.
Jest jak jest i tego nie zmienimy. Jednak skoro poszliśmy już tak daleko to stworzenie strony demo, o której piszesz nie jest chyba jakimś wyczynem.

Strona Remiza.pl już nie ogarnia, jest za duża, za duży ruch i WordPress już się na nią nie nadaje. Większość czasu się łata system. Od nowego roku trzeba przenieść się na własny CMS.

Co do gov.pl - to dobry pomysł, wykonanie równie dobre - moim zdaniem. Pomysł ze szablonem może być ciekawy i do zrealizowania.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 19, 2020, 22:31:04 »
Czyli stworzenie szablonu, strony demo danej jednostki i każdy, kto ma pod opieką ma najmniejszą linią oporu pododawać dane ?

Edit, sorka za pomyłkę.
Nie wiem czy to jest najmniejsza linia oporu.
Ktoś powinien udostępnić przykładową stronę z wykorzystaniem wszystkich możliwych opcji, tak żeby osoba, która nie miała z tym wcześniej styczności mogła zobaczyć sobie jak to wygląda "od środka" i co jaka opcja powoduje. Teraz masz do wyboru mnóstwo opcji a to lista kafelkowa, a to uniwersalna, a może akordeonowa czy może dokument? Każdy zrobi po swojemu jak mu się będzie podobało.
Strony do których linki podał @Strażak wro są po prostu nijakie, i wyglądają jak zrobione przez dzieciaka na pierwszych zajęciach informatyki. Wiem, że ma być prosto, ale prosto nie znaczy tak jak to tam widać.
Z jakiegoś powodu strona remizy jest postawiona na wordpressie. Jest darmowy, tworzony przez doświadczonych ludzi, ma gigantyczne wsparcie społeczności.
wyobrażam sobie takie rozwiązanie, że KG tworzy szablon strony do wordpressa i udostępnia niższym poziomom.
Jest jak jest i tego nie zmienimy. Jednak skoro poszliśmy już tak daleko to stworzenie strony demo, o której piszesz nie jest chyba jakimś wyczynem.

Strona Remiza.pl już nie ogarnia, jest za duża, za duży ruch i WordPress już się na nią nie nadaje. Większość czasu się łata system. Od nowego roku trzeba przenieść się na własny CMS.

Co do gov.pl - to dobry pomysł, wykonanie równie dobre - moim zdaniem. Pomysł ze szablonem może być ciekawy i do zrealizowania.
Porta, to pomysł konieczny by osiągnąć cel! Czy gov.pl jest lepszy od mojego WordPressa, mogę dyskutować. Ale nie o to tu chodzi. Jest rozkaz - wykonać! Kiedyś (w SGSP) mnie tego nauczyli. Jak widać, skutecznie. Ale jeśli można założenia poprawić, a w tym przypadku ludzkie życie od tego nie zależy, to zgłaszam merytoryczne uwagi. A doskonalenie www PSP to sukces PSP, nie mój czy innych pionków.

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 20, 2020, 08:56:25 »
Czyli stworzenie szablonu, strony demo danej jednostki i każdy, kto ma pod opieką ma najmniejszą linią oporu pododawać dane ?

Edit, sorka za pomyłkę.
Nie wiem czy to jest najmniejsza linia oporu.
Ktoś powinien udostępnić przykładową stronę z wykorzystaniem wszystkich możliwych opcji, tak żeby osoba, która nie miała z tym wcześniej styczności mogła zobaczyć sobie jak to wygląda "od środka" i co jaka opcja powoduje. Teraz masz do wyboru mnóstwo opcji a to lista kafelkowa, a to uniwersalna, a może akordeonowa czy może dokument? Każdy zrobi po swojemu jak mu się będzie podobało.
Strony do których linki podał @Strażak wro są po prostu nijakie, i wyglądają jak zrobione przez dzieciaka na pierwszych zajęciach informatyki. Wiem, że ma być prosto, ale prosto nie znaczy tak jak to tam widać.
Z jakiegoś powodu strona remizy jest postawiona na wordpressie. Jest darmowy, tworzony przez doświadczonych ludzi, ma gigantyczne wsparcie społeczności.
wyobrażam sobie takie rozwiązanie, że KG tworzy szablon strony do wordpressa i udostępnia niższym poziomom.
Jest jak jest i tego nie zmienimy. Jednak skoro poszliśmy już tak daleko to stworzenie strony demo, o której piszesz nie jest chyba jakimś wyczynem.

Strona Remiza.pl już nie ogarnia, jest za duża, za duży ruch i WordPress już się na nią nie nadaje. Większość czasu się łata system. Od nowego roku trzeba przenieść się na własny CMS.

Co do gov.pl - to dobry pomysł, wykonanie równie dobre - moim zdaniem. Pomysł ze szablonem może być ciekawy i do zrealizowania.

Wordpress pewnie się nadaje skoro korzystają z niego na prawdę duże firmy. Tu dla przykładu lista:
https://www.wpexplorer.com/name-brands-use-wordpress/
To jest dynamiczne i strony przechodzą na różne silniki, ale jednak samo to, że strony generujące tak duży ruch korzystają z tego nie oznacza, że się nie nadaje.
Oczywiście, że rozwiązanie pisane pod konkretny portal jest lepsze bo dedykowane.

Co do gov.pl to pomysł jest świetny a nie tylko dobry. Tylko wdrożenie mogłoby być trochę bardziej przemyślane. Ty tworzysz remizę od dawna i z pasji, ale takich osób w PSP jest niestety niewiele, albo niewiele z nich pracuje na 8h. Takie osoby, które nigdy nie miały styczności z robieniem stron mogą sobie nie poradzić. Tym bardziej, że ten edytor nie pomaga. Jeszcze z 10 lat temu jak pracowałem na podziale to wtedy spokojnie mogłem stronę prowadzić będąc na służbach. Nie było akcji typu wrzuć list ministra na www bo jak nie to komendanta zwolnią - no może nie tak dosłownie, ale mam czasem takie odczucie. Przychodzą maile z KW (np. 21.45), że trzeba pilnie coś na stronę wrzucić max do 22.00. Zrozumiałbym gdyby chodziło o zbiórkę krwi dla rannego strażaka, ale list Zielińskiego do strażaków może zdecydowanie do rana zaczekać. Mam nadzieję, że czasy takich pilnych informacji odeszły wraz z Suskim, chociaż ostatnia akcja z wrzuceniem informacji od psychologa dla strażaków jadących do szpitali tymczasowych jest tego zaprzeczeniem. Po co to w ogóle jest na stronie www, czy to KG czy KP? Takie info powinny dostać osoby zainteresowane, a nie na całą Polskę tłumaczyć ludziom jak mają się spakować, no i żeby koniecznie nie zapomnieli o poduszeczce czy kocyku.
Oby nowy system pozwalał na wrzucanie tego systemowo przez KG bezpośrednio na każdy niższy poziom - tak jak teraz info o koronawirusie się pojawia na stronach rządowych.

Offline sorbent

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 504
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 20, 2020, 09:49:42 »
Właśnie jeden jeszcze jest ważny aspekt. Na komendach typu moje, gdzie pracowałem, nie było informatyka i nie ma. Są osoby zajmujące się tymi sprawami, często pasjonaci. Oni dobrze poznali środowisko stron, na których do tej pory pracowali. To nowe może i jest super ale właśnie pod duże firmy, gdzie są informatycy/edytorzy stron (nie znam fachowej nazwy) znający się na tym od podstaw. I tutaj jest problem, pomysł jest pewnie ok, kwestie układów stron to kwestia gustu - błąd był w nieprzygotowaniu tych pasjonatów do nowego środowiska pracy. Wynika to może i z tego, że na poziomie KW czy KG są co najmniej wydziały informatyki i łączności, wydziały organizacyjne (bo czasem one zajmują się stronami) - a na poziomie małych KP zajmuje się tym czasem ktoś z podziału, czasem ktoś z SK, czasem operacyjny itp. To co dla jednych jest proste tak, że nie trzeba tłumaczyć dla innych jest ścianą. Pamiętam swoje początki, jak  mi przypisano informatykę i łączność. Maile z tego zakresu musiałem sobie w internetach tłumaczyć, o co chodzi???
Powodzenia Panom, działającym nad tematem z pasji i zakresu obowiązków.
A Panom informatykom z komend nadrzędnych - zrozumienia dla Nas malutkich.
Wszystkim zdrowia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2020, 10:19:57 wysłana przez sorbent »

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 20, 2020, 10:04:59 »

Oby nowy system pozwalał na wrzucanie tego systemowo przez KG bezpośrednio na każdy niższy poziom - tak jak teraz info o koronawirusie się pojawia na stronach rządowych.


Nowy system z tego co wiem pozwala na to, aby informacje ważne zostawały automatycznie dodawane przez KG. To działa.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 20, 2020, 12:12:11 »
Możliwość dodawania "informacji najważniejszych" typu list Zielińskiego czy Poradnik co zabrać do szpitala w wersji zautomatyzowanej stanowi ogromny plus tego systemu, jeśli faktycznie działa. I będzie to ogromnym dla nas ułatwieniem.
Jednolity wygląd wszystkich www - uważam, że jest to najlepsze wyjście dla PSP.
System nie jest idealny ale powoli przebrniemy przez niego  :huh:
Przygotowanie lub wskazanie "wzorcowej strony" będzie dużym ułatwieniem i cenną wskazówką, która wpłynie na osiągnięcie zakładanego przez kierownictwo KG celu.
Uważam to za bardzo dobry pomysł i naprawdę doceniam wykonaną pracę!

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 20, 2020, 15:18:06 »
Przyznajcie, że to co teraz prezentują na szybko zrobione strony z pomorskiego to kpina. Nie winię tu ich autorów tylko barak przygotowania. Szkolenia zostały zrobione tylko dla KG i KW a teszta niech się martwi. Miało bycna spokojnie a już dziś słyszałem naciski czemu u nas się nic nie dzieje. Jak mam na szybko zrobić to co w pomorskim to dziękuję bardzo.

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 03, 2020, 22:49:37 »
Coś się ruszyło w temacie wzorcowej strony? Czy nic z tego nie będzie? Przeniosłem swoją, zgodnie z wytycznymi ale mam kilka uwag. Merytorycznych. Jeśli osoby odpowiedzialne są za ulepszeniem, proszę o kontakt prv

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 04, 2020, 00:14:09 »
Ja też przeniosłem "zgodne z podanym wzorcem" i jak góra olała temat tak i ja zamierzam.

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 04, 2020, 16:54:43 »
Ja swoja do dziś zgodnie z nadanym terminem przenioslem. Jesli chodzi o wzorzec to potraktowałem go jako wskazówkę a nie obowiązek. Coś co było dla mnie nielogiczne i chciałem zrobić po swojemu tak właśnie zrobiłem.
Najgorsze, że nikt nie potrafił odpowiedzieć (może było w instrukcji, której nie czytałem) jak wrzucać będące w toku sprawy (np zamówienie publiczne czy nabór), które powinny być na BIP. Jak dodam wszystko od początku to daty się nie będą zgadzały w metryczkach. Jak się doda wszystko "od dziś" to nie będzie ciągłości. Ostatecznie nie wiadomo kiedy strony zostaną uruchomione. Co do tego czasu? Mamy prowadzić 2 strony? Bo jak na obecnej wrzucimy jakieś rzeczy, bo ona stale obowiązuje, to czy też na gov.pl wrzucać?

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 04, 2020, 20:15:25 »
niestety, wbrew zapowiedziom, na "moje płacze" nikt nie odpowiedział. @Eqinox, obiecywałeś wsparcie i? Terminy są krótkie, nie kolejne 11 miesięcy... Szkoda, był lub raczej jest jeszcze czas, by strony zrobić dobrze. Widać nie ma takiej woli. Temat BIP'u jest nierozwiązany. Domena GOV tworzy (podobno) strony BIPowe ale wiele jednostek ma opłacone i utrzymywane strony BIP. Dwóch BIPów być nie może. Czy przejść na nowe, tworząc stronę - zaznaczyć kwadracik, czy tego nie robić? Nikt na to pytanie nie chce odpowiedzieć.
A jakie jest stanowisko, co do dokumentów publikowanych - mają być w "otwartym" pdf ze skanami pieczątek, czy skany opieczętowanych dokumentów? Brak stanowiska, a chyba mamy zachować zgodność z WCAG? Czy olewamy to i robimy nowe tylko, by było nowe?
Ludzie w powiatach zaczynają tak podchodzić do tematu i się nie dziwie. Kolejny dobry projekt, bez wykończenia...
Można teraz zrobić to raz a dobrze, by nie zmieniać za rok. Wzorcowej strony jednak zabrakło...

ps. burdel opisywany wcześniej, przeze mnie, jest dalej - nic się nie zmieniło. W wypowiedzi wchodzę już w szczegóły, które pojawiły się podczas wykonywanej pracy. Chyba KG i KW mają już dość i chcą mieć nowe strony, jakiekolwiek by nie były, ale nowe. Smutne.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2020, 20:22:27 wysłana przez Strażak wro »

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 14, 2020, 21:18:10 »
Hallo, Koleżanki i Koledzy,
macie może jakieś konstruktywne uwagi po pierwszych audytach nowych www? Jeśli tak, proszę o przekazanie.
Odnośnie kolejnych, moich, krytycznych uwag - dlaczego Sekcja Porady jest robiona w każdym powiecie oddzielnie, zamiast być umieszczona, na bazie informacji Jednostki Nadrzędnej. Właściwe zachowania podczas burzy, bezpieczne ferie czy śnieg na dachu zagraża chyba równie podobnie w każdym województwie i powiecie.... czy każdy powinien mieć "autorski pomysł" na "bezpieczne fajerwerki"?

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 14, 2020, 21:33:47 »
U nas cisza. Żadnego odezwu czy dobrze czy źle.

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 14, 2020, 21:42:46 »
na Mazowszu pojawił się temat "koordynatorów dostępności" - mają być wymagani w powiatach.
Kim taki Koordynator jest?
1. na pewno, funkcją nieetatową
2. koordynatorem ds. architektonicznych
3. koordynatorem  ds. informatycznych/komunikacji
4. Twarzą sukcesu Programu Dostępność Plus
Miały być tylko "Deklaracje dostępności" na nowych www... ale, co tam - damy radę, nie?
o, nawet studia podyplomowe w tym kierunku już można robić  :wacko:

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 20, 2020, 20:25:21 »
Wrzucenie Listu intencyjnego ws szczepień, w sposób automatyczny, na nowe www chyba działa. Rewelacja! Reszta miała czas do 15tej...
Jest więc duży Plus  :wacko:

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 20, 2020, 22:30:10 »
Dziś mieliście akcję z listem? My w piątek ;)
Na obecną i na gov też wrzucałem mimo tego, że nie jest online jeszcze. Info z KW, że do końca roku chcą uruchomić.

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 02, 2021, 22:52:20 »
hallo,
coś jest nie tak ze stronami gov.pl, czy tylko ktoś nie ogarnia ich potencjału?
Ostatnio poszło polecenie, drabinką w dół, umieszczenia info o konferencji ws. emerytur dla psów, kotów i koni działających na rzecz służb MSWiA. Z terminem realizacji "do 15tej".
WTF??? Miało być automatycznie, z poziomu centralnego.... doczekamy się tej funkcjonalności, która była pierwszą wśród najważniejszych, dla migracji www komend powiatowych?
Temat "dostępności stron www" to inna sprawa. Czas chyba założyć wątek dla koordynatorów dostępności, którzy musieli być wyzaneczeni w każdej kp/km/kw do września ubiegłego roku  :wacko:

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 03, 2021, 09:11:54 »
Osobiście przestałem wchodzić na strony Komend.
JEDNO WIELKIE NIC....
żałosna organizacja....
EGO = 1 / wiedza

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 301
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 03, 2021, 09:18:42 »
Osobiście przestałem wchodzić na strony Komend.
JEDNO WIELKIE NIC....
żałosna organizacja....

Gorsza nawigacja na dzień dzisiejszy i właśnie nic na stronie.