Autor Wątek: Przeniesienie strony KG PSP  (Przeczytany 16661 razy)

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 684
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 03, 2021, 16:32:25 »
Jedyne normalne strony zostały w woj. lubelskim. Ciekawe dlaczego? Bo z tego co widać wszystko jest  już w tym dziwnym portalu gov. Czy nie można było zrobić takich stron np. jak ma lubelskie - czytałem przejrzyste aż chce się wchodzić. :milcz:

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.141
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 03, 2021, 17:08:55 »
Twórcy tych nowatorskich rozwiązań stron dostali pewnie (w nagrodę) bana na internet  :kjezyk:

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 671
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 25, 2021, 09:44:02 »
Jedyne normalne strony zostały w woj. lubelskim. Ciekawe dlaczego? Bo z tego co widać wszystko jest  już w tym dziwnym portalu gov. Czy nie można było zrobić takich stron np. jak ma lubelskie - czytałem przejrzyste aż chce się wchodzić. :milcz:

Spójrz na sam dół tej strony. Jak się zrobiło z pieniędzy unijnych to pewnie nie można teraz tego wyrzucić do kosza.

Cytuj
"Zwiększenie stopnia cyfryzacji Państwowej Straży Pożarnej woj. lubelskiego poprzez rozbudowę infrastruktury informatycznej" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, tj. Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.na lata 2014-2020.

Tymczasem kolejne polecenie z KG - zamieszczenie na stronach informacji o rozpoczęciu szczepień służb mundurowych. A tak miało być wspaniale czyli wspólne dla całego kraju miały być zamieszczane odgórnie. Wyszło jak zawsze.  :gwiazdki:
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline NickName

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 25, 2021, 15:42:37 »
Czy w ogóle strony KW/M/P Wam działają? od kilku dni nie można się nigdzie dostać. Używam różnych przeglądarek. Rozważałem nawet ponowne zainstalowanie Internet explorera...

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 671
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 25, 2021, 17:41:52 »
Czy w ogóle strony KW/M/P Wam działają? od kilku dni nie można się nigdzie dostać. Używam różnych przeglądarek. Rozważałem nawet ponowne zainstalowanie Internet explorera...

Tak, wszystko działa bez żadnych przerw.
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline Strażak wro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 364
Odp: Przeniesienie strony KG PSP
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 25, 2021, 23:04:03 »
U nas działają. Pojawiło się info o planowanym wdrożeniu zaciągania i umieszczania automatycznie postów między jednostkami różnych poziomów. Bardzo mocno 3mam kciuki. To największa nadzieja na "dobrą zmianę'. I szczerze pogratuluję sukcesu Kolegom z KG  :straz: