Autor Wątek: Dodatkowa praca żeby nauczyć się jeździć na kat. C  (Przeczytany 1692 razy)

Offline Pieniek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Dodatkowa praca żeby nauczyć się jeździć na kat. C
« dnia: Wrzesień 15, 2020, 13:56:56 »
Witam,
Mam prawko c+e, chciałbym w przyszłości starać się o etat kierowcy ale problem w tym że po samym kursie średnio czuje się na siłach.

Może doradzicie w jakiej pracy (ktora da się pogodzić ze służba w JRG) najlepiej podszkolę swoje umiejętności jazdy zanim wsiądę w auto PSP na sygnałach?

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: Dodatkowa praca żeby nauczyć się jeździć na kat. C
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2020, 14:01:29 »
Przecież możesz też podszkolić się w PSP. Dostaniesz wkładkę i możesz jechać np; na ćwiczenia.
W żadnej pracy nie nauczysz się jechać na bombach, a nie jest to to samo co jechać na spokojnie z towarem.

Ja C zrobiłem w wojsku, wtedy nikt się nie pytał czy masz doświadczenie. Wsadzili w 266 i masz jechać na poligon  :gwiazdki:

Offline pilara1995

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Dodatkowa praca żeby nauczyć się jeździć na kat. C
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 15, 2020, 14:08:09 »
Najlepiej to chyba w osp poćwiczyć jazdę na bombach :)

Offline Zakub

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Dodatkowa praca żeby nauczyć się jeździć na kat. C
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 15, 2020, 14:09:20 »
Do pracy musisz mieć kwalifikację której nie masz.

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Dodatkowa praca żeby nauczyć się jeździć na kat. C
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2020, 14:24:07 »
Witam,
Mam prawko c+e, chciałbym w przyszłości starać się o etat kierowcy ale problem w tym że po samym kursie średnio czuje się na siłach.

Może doradzicie w jakiej pracy (ktora da się pogodzić ze służba w JRG) najlepiej podszkolę swoje umiejętności jazdy zanim wsiądę w auto PSP na sygnałach?
No ciężko coś powiedzieć może na początek jak koledzy piszą jazda na spokojnie żeby poznać samochody ... musisz się wykazać nie tylko jazdą ale i obsługą i znajomością sprzętu na samochodzie ....

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Dodatkowa praca żeby nauczyć się jeździć na kat. C
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2020, 09:16:02 »
Witam,
Mam prawko c+e, chciałbym w przyszłości starać się o etat kierowcy ale problem w tym że po samym kursie średnio czuje się na siłach.

Może doradzicie w jakiej pracy (ktora da się pogodzić ze służba w JRG) najlepiej podszkolę swoje umiejętności jazdy zanim wsiądę w auto PSP na sygnałach?
Kolego, siadasz i jeździsz, tylko w PSP dostaniesz fajne nowe fury, do nauki jak znalazł. Prywaciarz, z tego względu że doświadczenia nie masz, co najwyżej da tobie stara 200 albo jelcza i zanim nimi zaczniesz jeździć to sam je musisz naprawić. Także tego no, ubezpieczenie na rzecz szkody dla pracodawcy i odwagi. Powodzenia za kółkiem.

Offline nowy998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 229
Odp: Dodatkowa praca żeby nauczyć się jeździć na kat. C
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2020, 08:35:24 »
Śmieciarka, gruszka do betonu, wywrotka w ruchu budowlanym. Powjeżdżasz w wąskie ulice, pocofasz nieraz z kilometr, na dwa trzy razy poskręcasz na krzyżówkach to nabierzesz wprawności. A co do jazdy alarmowo to szybko nie znaczy dobrze.