Autor Wątek: Stopień oficerski dla aspiranta z inżynierem?  (Przeczytany 1425 razy)

Offline Daniel123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Stopień oficerski dla aspiranta z inżynierem?
« dnia: Wrzesień 11, 2020, 18:19:05 »
Witam! Ma ktoś jakieś informacje na temat nadawania stopni oficerskich dla aspiratów z cywilnym inżynierem, zajmujących stanowiska oficerskie? Doszły mnie słuchy, że ma ruszyć. Jeśli już było o tym to sorry!

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Stopień oficerski dla aspiranta z inżynierem?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2020, 18:28:59 »
Odsyłam do ustawy.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Daniel123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Stopień oficerski dla aspiranta z inżynierem?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2020, 19:36:10 »
Z odpowiedzi na pytania na stronie KG wynika, że wystarczy wyższe wyksztalcenie i technik pożarnictwa nawet bez inżyniera. Zależy to od polityki kadrowej 01. W przypadku stanowisk związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi potrzebne jest przeszkolenie uzupełniające w sgsp. Zastanawia mnie, czy starszy dyżurny SK też potrzebuje takiego przeszkolenia?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Stopień oficerski dla aspiranta z inżynierem?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2020, 19:38:00 »
Z odpowiedzi na pytania na stronie KG wynika, że wystarczy wyższe wyksztalcenie i technik pożarnictwa nawet bez inżyniera. Zależy to od polityki kadrowej 01. W przypadku stanowisk związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi potrzebne jest przeszkolenie uzupełniające w sgsp. Zastanawia mnie, czy starszy dyżurny SK też potrzebuje takiego przeszkolenia?
Z którego roku jest ta odpowiedź.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.