Autor Wątek: Drugi termin Rekrutacji SGSP 2020/21 niestacjonarne  (Przeczytany 3097 razy)

Offline kubaJk2

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Drugi termin Rekrutacji SGSP 2020/21 niestacjonarne
« dnia: Wrzesień 04, 2020, 15:01:24 »
Witam, dostał ktoś skierowanie na drugi termin rekrutacji w SGSP? Oficjalnie nie jest podany ale nieoficjalnie może być już obsadzony i czy warto łudzić się że wpadnie jeszcze jakie miejsce? Pozdrawiam 

Offline Max998tt

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Drugi termin Rekrutacji SGSP 2020/21 niestacjonarne
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2020, 21:54:33 »
Dlaczego sądzisz ze może być już obsadzony też czekam na  drugi nabór przez covid wszysko jest inne niż było pierwszy nabór  wydłużony teraz cisza o  drugim naborze panie z sgsp mówią że będzie ale nie potrafiły określić kiedy. Jeżeli bedzies z spełniał warunki miał skierowanie to składaj papiery to kosztuje tylko 85 zł

Offline kubaJk2

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: Drugi termin Rekrutacji SGSP 2020/21 niestacjonarne
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2020, 23:52:33 »
Gadałem z gościem z KW i twierdził ze już miejsca zostały rozdane i stad moje stwierdzenie, nie mam skierowania ale jeszcze czekam, jeżeli dostanę to się zdziwię w pozytywnym sensie i oczywiście złoże papiery, mam prawie 100 PR wiec nie ma przeciwwskazań ale to nie jest mój pierwszy rok ze czekam na skierowanie i dostaje je ktoś inny.

Offline PabloGCBA

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Odp: Drugi termin Rekrutacji SGSP 2020/21 niestacjonarne
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2020, 10:30:19 »
Wiadomo ile najmniej punktów wystarczy żeby się dostać ?
odwaga powinna pozostać w szufladzie! W straży trzeba myśleć a nie strugać bohatera

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Drugi termin Rekrutacji SGSP 2020/21 niestacjonarne
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2020, 11:03:06 »
Wiadomo ile najmniej punktów wystarczy żeby się dostać ?
Od kilku lat na niestacjonarne nabór wygląda inaczej... Nie ma w zasadzie czegoś takiego jak próg punktowy no może poza minimum (jest to dobre i niedobre jednocześnie ale z punktu widzenia PSP uzasadnione). Rekrutacja wygląda tak, że każde województwo dostaje limit miejsc na ZSI i zbiera chętnych. Dostajesz miejsce i masz minimum punktowe (chyba 85) i się dostajesz a masz 200 punktów ale nie masz miejsca z rozdzielnika i się nie dostajesz.   
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Max998tt

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Drugi termin Rekrutacji SGSP 2020/21 niestacjonarne
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 05, 2020, 11:20:56 »
Tak. Jest jak. Mówisz w tym roku na 215 miejsc w pierwszym naborze zakwalifikowali 173 osoby. Teraz kwestia czy będzie drugi nabór ktoś na forum pisał że przy drugim nie obowiązuje próg punktowy ale skierowanie jak najbardziej. Osoby które złożyły papiery a miały braki muszą na drugi nabór doniesc brakujące dokumenty i opłacić rekrutację

Offline Kimas

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Drugi termin Rekrutacji SGSP 2020/21 niestacjonarne
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 05, 2020, 14:23:19 »
Czy kandydaci którzy mieli skierowanie w 1 naborze a zostali skreśleni przez brak dokumentów, dalej są pewniakami o ile dostarczą dokumenty? Czy od nowa idzie przydział? Bo jeśli w grę wchodzi wariant pierwszy to z tych ponad 40 wolnych miejsc, zrobi się zapewnie zdecydowanie mniej

Offline Max998tt

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Drugi termin Rekrutacji SGSP 2020/21 niestacjonarne
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 05, 2020, 16:35:02 »
Muszą dostarczyć brakujące dokumenty oraz opłacić postępowanie rekrutacyjne pewnie się zmniejszy ta liczba ale jakieś miejsca zostaną wolne. Najpierw muszą oglosic drugi nabór czas leci a tu cisza

Offline kubaJk2

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: Drugi termin Rekrutacji SGSP 2020/21 niestacjonarne
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 06, 2020, 15:00:49 »
Poczekać można, wydaje mi się, że jeśli po niedzieli nie będzie żadnej informacji na stronie to będzie znaczyć ze miejsca zostały już rozdysponowane osobom już wcześniej przewidzianym, szkoda, że tylko wtedy nikt inny nie może próbować z poza kręgu „uprzywilejowanych”.