Autor Wątek: Pasionka, doliczenie lat pracy na roli  (Przeczytany 2483 razy)

Offline Szeregowy123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
Pasionka, doliczenie lat pracy na roli
« dnia: Sierpień 26, 2020, 19:26:20 »
Witam, panowie czy ma ktoś wzór raportu do komendanta o doliczenie do wysługi lat pracy na roli czyli tzw  pasionki? :gwiazdki:

Offline lukaszenko

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 332
Odp: Pasionka, doliczenie lat pracy na roli
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2020, 22:26:09 »
Ja żadnego raportu nie pisałem, porozmawiałem z kadrową i powiedziała żeby przynieść wszystkie dokumenty i tyle.
I ósmego dnia Bóg stworzył strażaka

"co nie uśmierci, to podwójnie wzmocni mnie"

Offline czakson

  • Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 384
Odp: Pasionka, doliczenie lat pracy na roli
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2020, 08:57:59 »
Ja żadnego raportu nie pisałem, porozmawiałem z kadrową i powiedziała żeby przynieść wszystkie dokumenty i tyle.

Ja tak samo 😊 tylko jakieś oświadczenie że się uczyłem i pomagałem na gospodarstwie 😊
Serca oddam kobiecie ! Honor tylko ojczyźnie !

Offline sorbent

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 504
Odp: Pasionka, doliczenie lat pracy na roli
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2020, 09:32:26 »
Witam, panowie czy ma ktoś wzór raportu do komendanta o doliczenie do wysługi lat pracy na roli czyli tzw  pasionki? :gwiazdki:
Pan tak na poważnie ten wzór raportu?? to już trzech zdań nie jesteśmy wstanie bez wzoru napisać??
Czyli proszę o zaliczenie lat pracy takiej i takiej w takim i takim miejscu do lat służby. w załączeniu takie i takie dokumenty - i tyle.
Ludzie głupiejemy czy jak!!

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.444
Odp: Pasionka, doliczenie lat pracy na roli
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 27, 2020, 10:15:10 »
Cytuj
Pan tak na poważnie ten wzór raportu?? to już trzech zdań nie jesteśmy wstanie bez wzoru napisać??
Czyli proszę o zaliczenie lat pracy takiej i takiej w takim i takim miejscu do lat służby. w załączeniu takie i takie dokumenty - i tyle.
Ludzie głupiejemy czy jak!

No nie wiem moim zdaniem będzie bardzo ciężko to załatwić , ale teraz są takie czasy że wszystko się da więc może.....

Offline sorbent

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 504
Odp: Pasionka, doliczenie lat pracy na roli
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 27, 2020, 11:02:01 »
Cytuj
Pan tak na poważnie ten wzór raportu?? to już trzech zdań nie jesteśmy wstanie bez wzoru napisać??
Czyli proszę o zaliczenie lat pracy takiej i takiej w takim i takim miejscu do lat służby. w załączeniu takie i takie dokumenty - i tyle.
Ludzie głupiejemy czy jak!

No nie wiem moim zdaniem będzie bardzo ciężko to załatwić , ale teraz są takie czasy że wszystko się da więc może.....

No niezły babol wyszedł  :fiuu:. Ale gdyby przeszło to mi się co najmniej krata należy :rofl: :straz:.