Autor Wątek: Matura w SGSP  (Przeczytany 3530 razy)

Offline Kacqowsky

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Matura w SGSP
« dnia: Sierpień 25, 2020, 21:02:30 »
Cześć, zastanawiam się ile punktów trzeba mieć, żeby dostać się do SGSP. Pisałem w tym roku maturę, ale do SGSP będę startował za rok. Moje wyniki wyglądają następująco:

-matma podst. - 86%
-angielski roz. - 84%
-fizyka - 26%

Osiągnąłbym 122,8 pkt za maturę. Czy to wystarczy, żeby się dostać? Zastanawiam się czy nie poprawić rozszerzonej matmy(20%) albo fizyki. Wiem, że z tym dostałbym się do aspirantki, ale nie mam pojęcia jaki jest próg w SGSP. Ktoś ma jakieś informacje? A może ktoś się dostał i podzieliłby się swoim wynikiem z matury? Za wszelką informację byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

Offline radk177

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 282
Odp: Matura w SGSP
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2020, 21:16:43 »
Wyniki z tego roku są dostępne na stronie, jeśli dobrze policzyłeś PR to odpowiedź znajdziesz w załączonym pliku

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline Kacqowsky

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Matura w SGSP
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2020, 21:38:18 »
Dzięki, to są wyniki z dodanymi punktami za sprawnościówkę, nie? Ktoś ma z poprzednich lat?

Offline krytyk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Matura w SGSP
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2020, 21:41:58 »
Dzięki, to są wyniki z dodanymi punktami za sprawnościówkę, nie? Ktoś ma z poprzednich lat?
Liczą się tylko wyniki z matury. Sprawnościówka na zasadzie 0 1 (zaliczona lub nie).

Offline marcinos99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Matura w SGSP
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 25, 2020, 21:42:20 »
106,1 pkt
Ja jakbym miał coś wybierać do poprawy żeby  być pewniejszym to poprawiałbym  fizykę.
Żebyś z matmy rozszerzonej cos zyskał musiałbyś napisać ja na minimum 61 %.


Offline Kacqowsky

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Matura w SGSP
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 25, 2020, 21:54:44 »
Dzięki, to są wyniki z dodanymi punktami za sprawnościówkę, nie? Ktoś ma z poprzednich lat?
Liczą się tylko wyniki z matury. Sprawnościówka na zasadzie 0 1 (zaliczona lub nie).

Ok, rozumiem, dzięki