Autor Wątek: Minimum punktów z matury na zaoczną SGSP  (Przeczytany 4901 razy)

Offline PabloGCBA

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Minimum punktów z matury na zaoczną SGSP
« dnia: Sierpień 04, 2020, 21:42:04 »
Witam.
Orientuje się ktoś jakie było w tym roku minimum z matury żeby zakwalifikować się na zaoczna SGSP?
Pozdrawiam
odwaga powinna pozostać w szufladzie! W straży trzeba myśleć a nie strugać bohatera

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Minimum punktów z matury na zaoczną SGSP
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2020, 21:52:37 »
A są już wyniki tegorocznych matur?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline PabloGCBA

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Odp: Minimum punktów z matury na zaoczną SGSP
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2020, 22:34:23 »
Tegorocznych chyba nie ma.. Ale w zaocznych to nie przeszkadza
odwaga powinna pozostać w szufladzie! W straży trzeba myśleć a nie strugać bohatera

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Minimum punktów z matury na zaoczną SGSP
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2020, 06:15:28 »
Tegorocznych chyba nie ma.. Ale w zaocznych to nie przeszkadza
Jeśli tak to sorry. Minimum było określone w pismach do KM i KP w których był też limit miejsc ale nie wiem czy o to ci chodzi
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline młody998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
Odp: Minimum punktów z matury na zaoczną SGSP
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2021, 11:21:43 »
Żeby nie powielać tematu podłącze się tutaj, jest po SA, chciałbym iść na SGSP, maturę zdawałem w 2007 gdzie nie była wymagana matematyka, na świadectwie dojrzałości mam język i WOS, więc ciężko będzie uzyskać próg punktowy, czy jest szansa dostać się na zaoczna SGSP i czy w ogóle jest sens składania dokumentów (skierowanie mam obiecane od 01 jakby co)?

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 670
Odp: Minimum punktów z matury na zaoczną SGSP
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 23, 2021, 11:50:43 »
Żeby nie powielać tematu podłącze się tutaj, jest po SA, chciałbym iść na SGSP, maturę zdawałem w 2007 gdzie nie była wymagana matematyka, na świadectwie dojrzałości mam język i WOS, więc ciężko będzie uzyskać próg punktowy, czy jest szansa dostać się na zaoczna SGSP i czy w ogóle jest sens składania dokumentów (skierowanie mam obiecane od 01 jakby co)?

Nie, musisz jeszcze raz mature zdawac :szalony: albo zrobić studia cywilne i podyplomowe spo :rofl:

Offline młody998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
Odp: Minimum punktów z matury na zaoczną SGSP
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 23, 2021, 14:20:51 »
A teoretycznie co w przypadku kiedy nie zostanie osiągnięta ilość chętnych nawet przy dwóch rekrutacjach?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Minimum punktów z matury na zaoczną SGSP
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 23, 2021, 14:52:18 »
A teoretycznie co w przypadku kiedy nie zostanie osiągnięta ilość chętnych nawet przy dwóch rekrutacjach?
U mnie chłopak z podobnego rocznika zdawała dodatkowo matematykę ale to było w okolicy 2010 r.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.