Autor Wątek: rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych  (Przeczytany 6135 razy)

Offline Arch-bud

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych
« dnia: Lipiec 19, 2020, 19:39:26 »
witam wszystkich w moim pierwszym temacie na tym forum

Chciałbym was prosić o pomoc związaną z odpowiedzeniem na kilka moich pytań.
Jestem studentem trzeciego roku na kierunku architektura na politechnice i za ok pół roku mam obronę pracy inżynierskiej.
Znalazłem kilka artykułów dotyczących uprawnień rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych i podobno od jakoś 2015 zmieniło się prawo i może ubiegać się każdy posiadający tytuł inżyniera zawodu technicznego i zniesiono podobno wymagania dotyczące przepracowanego czasu na danym stanowisku.
Chciałbym prosić was o przybliżenie całego tego tematu zdobywania uprawnień oraz drogi jaką trzeba przejść najbardziej łopatologicznie a zarazem szczegółowo jak się da, włącznie z obowiązkami oraz ograniczeniami takiego rzeczoznawcy.

Prosiłbym was również o nakierowanie mnie na inne możliwe uprawnienia i pozwolenia jakie mogę zdobyć w podobnym kierunku mając w przyszłości wykształcenie architektoniczne.

Z góry dziękuję za naświetlenie mi całej sprawy oraz przedstawianie drogi jaką muszę przejść by móc uzyskać uprawnienia