Autor Wątek: Który kandydat na prezydenta Polski, wydaje się korzystniejszym dla PSP ?  (Przeczytany 3335 razy)

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 467
Witam
Interesuje mnie, który Waszym zdaniem będzie lepszym, dla  struktur PSP?
Mam nienajlepsze wspomnienia służby za rządu PO ( wydłużenie wiek emerytalny, 80% chorobowe , skrócenie urlopu dodatkowego)- teraz zaś duże roszady personalne, jakby upolitycznianie nas- sam mam jeszcze wątpliwości  - jakie jest Wasze zdanie?

Offline elpaso

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: Który kandydat na prezydenta Polski, wydaje się korzystniejszym dla PSP ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2020, 16:59:07 »
Ja głosowałem w I turze na Szymona, a teraz to chyba sobie odpuszczę. Może bardziej bym się skłaniał ku Dudzie ale żonę mam nauczycielkę i widzę jak to środowisko traktują... chociaż z drugiej strony gdyby nie protesty to my pewnie też byśmy nie dostali.

Offline Scyzoryk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 459
  • Medal ma zawsze 2 strony. Sztuką zauważyć je obie.
Odp: Który kandydat na prezydenta Polski, wydaje się korzystniejszym dla PSP ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2020, 12:13:55 »
Żaden. W ustroju obowiązującym w Polsce żaden Prezydent nie ma realnego wpływu na funkcjonowanie PSP. To tylko i wyłącznie jest w gestii rządu.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Który kandydat na prezydenta Polski, wydaje się korzystniejszym dla PSP ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2020, 12:51:15 »
W nogach śpicie, mało wiecie...
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.258
Odp: Który kandydat na prezydenta Polski, wydaje się korzystniejszym dla PSP ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2020, 10:04:19 »
https://niezalezna.pl/339914-trzaskowski-wczul-sie-w-role-kabareciarza-strazacy-zazenowani-jego-wystepem
może ten lepszy ???? zamiast nowych wozów lepiej dowcipy rozdawać  :rofl: :rofl:
pozdrawiam

Offline pipi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Który kandydat na prezydenta Polski, wydaje się korzystniejszym dla PSP ?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 19, 2020, 10:13:58 »
Szkoda tylko że nie ważne jaki będzie komendant to i tak będzie pionkiem do wykonywania poleceń ministra czy się z tym zgadza czy nie  :angry: :-\