Autor Wątek: Siłownia - chodzicie?  (Przeczytany 2115 razy)

Offline zenor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Siłownia - chodzicie?
« dnia: Lipiec 08, 2020, 07:37:52 »
Chodzicie na siłownię? Mam na myśli regularne treningi? Powiem szczerze, że ostatnio się w to wkręciłem :) Jak to u was wygląda?

Offline igorm

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Siłownia - chodzicie?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2020, 14:51:05 »
Każda forma aktywnosci fizycznej jest dobra. Nie tylko jeżeli chodzi o siłownie, ale też bardziej aktywne formy jak bieganie, jazda rowerem, gry zespołowe: np piłka nożna, koszykówka, siatkówka.
O siatkowa. Lato to dobry okres na grę w siatkówkę :)
Przy czym aby uprawiać sport wcale nie trzeba wydawać na ten cel jakiś dużych środkó pieniężnych. Podstawowa odzież, obuwie, czy jakieś drobne akcesoria jak rękawiczki to nie jest przecież jakiś ekstremalnie duży wydatek.
Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić jak coś: https://www.fightershop.com.pl/764-rekawiczki-kulturystyczne-allright
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2020, 13:12:32 wysłana przez igorm »

Offline grzesiek135

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Siłownia - chodzicie?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2020, 15:15:41 »
Chodzicie na siłownię? Mam na myśli regularne treningi? Powiem szczerze, że ostatnio się w to wkręciłem :) Jak to u was wygląda?

Dwa lata temu gdy szykowałem się do naboru chodziłem regularnie ale potem kupiłem trochę sprzętu i ćwiczę w domu. Już dawno koszty zakupu się zwróciły bo koszt karnetu plus dojazd na siłownię (15km) to miesięcznie prawie 250zl

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.712
  • Getting too old for this shit
Odp: Siłownia - chodzicie?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2020, 21:34:08 »
Nie chodzę, nie mam kiedy - tudzież po prostu po robocie jestem tak styrany, że jedyne o czym myślę to łóżeczko.

Aktualnie wybieram się na dwumiesięczny hmm... obóz treningowy. Osiem tygodni, po 5 dni w tygodniu orki. Ale w założeniach siłowni nie ma.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline MIC

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Odp: Siłownia - chodzicie?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2020, 22:13:16 »
U mnie trening kulturystyczny od 15 lat, w tym od 5 bardzo zaawansowany .
"BROTHERHOOD OF FIRE FIGHTERS"