Autor Wątek: Lekki Samochód Ratowniczo Gaśniczy  (Przeczytany 1581 razy)

Offline matek804

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Lekki Samochód Ratowniczo Gaśniczy
« dnia: Lipiec 06, 2020, 16:30:42 »
Witam, mam pytanie. Czy istnieje w Polsce firma, która jest w stanie zrobić lekki samochód ratowniczo gaśniczy z zabudową kontenerową, zbiornikiem wody i długością auta nie przekraczającą 6m? 

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.712
  • Getting too old for this shit
Odp: Lekki Samochód Ratowniczo Gaśniczy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2020, 00:59:44 »
Uściślij parametry wozu, bo na tak "konkretnie" zadane pytanie równie konkretną odpowiedź mogę dać - tak. Bo tak to mogę napisać tylko "nasz klient - nasz pan" - nie ma problemu żeby na dowolne podowozie pod zabudowę wrzucić kontener, a do niego jakiś zbiorniczek i AW, bo takie rzeczy się nawet na quadach montuje. Jeśli chodzi o gotowe projekty pojazdu zapytaj we Frank-Cars odnośnie zabudowy na Transicie lub Rangerze.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline Fistach

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.339
Odp: Lekki Samochód Ratowniczo Gaśniczy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2020, 06:40:31 »
Musisz coś więcej opisać. Jakiej wielkości zbiornik, jaka wysokość pojazdu itd. Zacznij od przeglądnięcia stron www producentów. Bo jedno to zrobić ale drugie to trzeba mieć certyfikat.

Offline matek804

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Lekki Samochód Ratowniczo Gaśniczy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2020, 09:03:54 »
Samochód najlepiej z napędem 4x4, 6 osobowe, zbiornik wody 300l z agregatem. Wysokość i szerokość nie ma znaczenia ale niestety auto nie może być dłuższe niż 6m a z tego co sie zorientowałem to większość aut ma długość ok. 7m dlatego pytam czy wgl. firmy, które produkują takie auta podejmują się takich rzeczy? Czy wymaga to większych pieniędzy? Przyznam się szczerze, że kompletnie nie orientuje się w tym temacie.

Offline Lełon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Lekki Samochód Ratowniczo Gaśniczy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2020, 09:18:33 »
Na przykład Dragon http://remiza.com.pl/osp-lodyna-z-nowym-samochodem/ Zadzwoń, zapytaj.
Słyszysz czujnik bezruchu ?? Znowu któryś się opierdziela ;-)

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: Lekki Samochód Ratowniczo Gaśniczy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2020, 20:32:11 »
Firma Perfekt z Włocławka wykonuje zabudowy na VW Crafter 4x4, a od niedawna na MAN'ie TGE oraz MB Sprinter. Wszystko 4x4 w zabudowie kontenerowej i co ważne ze świadectwem CNBOP. Parametry można znaleźć na stronie producenta.