Rozwój osobisty i zawodowy > Kto pyta, ten... liczy na odpowiedź

Wiek do PSP. Ograniczenia.

(1/2) > >>

Matemor:
Witam Państwa :)
Chciałbym dowiedzieć się o jedna istotna dla mnie sprawę.
Szukałem na ten temat dużo informacji jednak nie mogę znaleść konkretnej.
Mianowicie kilka lat temu starałem się dostać do szeregów PSP jednak nie udało mi się. Miałem możliwość odbyć sluzbe przygotowawcza do Wojska Polskiego i z tego tez powodu zrezygnowałem w ubieganiu się o dostanie do służby PSP.
Jednak po czasie sytuacja się odmieniła i chciałbym powrócić do tematu Straż Pożarnej.
Drodzy forumowicze czy wiecie jaki jest limit wiekowy aby ubiegać się o posadę strażaka? Nie chodzi o szkoły tylko o taki nabór z ulicy na szeregowego strażaka. Mam w tej chwili 30 lat i szykuje się do zrobienia prawo jazdy C, chciałbym odpowiednio przygotować się do naboru. Czy w wieku 31 lat jest szansa na przyjęcie do służby? Pozdrawiam serdecznie

Eqinox:
Nie ma limitu

Matemor:
Ok dzięki za odpowiedz. Orientujecie się jak to jest z dostaniem się do służby? Bardzo ciezko w dalszym ciągu czy szanse są większe tera niż 7 lat temu ? Pozdrawiam

Houte:
Większe. Widac To nawet po frekwencji do szkół.

lang:
A ja spodziewam się trendu odwrotnego. Na stanowiska cywilne, na które jeszcze niedawno brak było kandydatów, albo było całych dwóch, teraz potrafi aplikować kilkanaście osób. Nabory na obecną chwilę są wstrzymane, ale jak ruszą, to nie zdziwię się, jak znów na jeden etat w służbie przygotowawczej znów będzie kilkunastu chętnych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej