Autor Wątek: Po Promocji  (Przeczytany 2826 razy)

Offline KUCHAR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Po Promocji
« dnia: Listopad 22, 2003, 17:28:08 »
    cześć, w maju kończę nasze SGSP ( magisterka dzienna ) i nie wiem co z sobą zrobić ?? do siebie do pracy nie wrócę bo w mojej mieścinie nie ma straży, nie zależy mi na konkretnym mieście, chciałbym pracować tam gdzie jest miejsce i dobra atmosfera ( ewentualnie- gdzie się da pojeżdzić na nartach ). może ktoś zna takie miejsce i mi je wskaże.......z góry dziękuje

    Offline fireman

    • VIP
    • *
    • Wiadomości: 1.318
    • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
      • http://www.pl
    Po Promocji
    « Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2003, 18:58:28 »
    Proponuję TYROL- da rady pośmigać na deskach, a i atmosfera spoko. :)

    Offline Ajax

    • Pokój to tylko brak wojny.
    • VIP
    • *
    • Wiadomości: 2.310
    • Cały świat gra komedię!
      • http://
    Po Promocji
    « Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2003, 02:43:32 »
    Osobiście, aby się nie zmarnować przdwcześnie- polecam KGPSP od biedy KW. Zdecydowanie odradzam KP, a już jak ognia JRG.
    Tak poważnie to zastanów się najpierw na jakim stanowisku w jakiej pracy czujesz się najlepiej. Trudno to może narazie sprecyzować, ale jakieś zainteresowania i predyspozycje chyba masz. Jeżeli miasto nie gra większej roli i nic Cię nie wiąże to Kraj stoi otworem - masz wolną rękę szukaj. Czasy, gdy K-danci woj. jeździli agitować w szkołach raczej już i na szczęście minęły bezpowrotnie. Często były to "gruszki na wierzbie". O miłą atmosferę też coraz trudniej. Mam jednak cichą nadzieję, że ludzie z nowych roczników będą mieli na tyle samozaparcia, aby ją jednak kształtować. Powodzenia! :rolleyes:  
    Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

    Nick

    • Gość
    Po Promocji
    « Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2003, 11:12:22 »
    Jak już będziesz miał magistra to wykształceniem przebijesz Kwaśniewskiego. Kadencja prezydenta już sie prawie kończy, więc zapłać za szkołe i rozpocznij kampanię wyborczą. Powodzenia !!!

    Zdegustowany

    • Gość
    Po Promocji
    « Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2003, 12:03:32 »
    :D Kolego !!!
    Po pierwsze jak wielu oficerów najpierw KG......
    Potem jak się ktoś dopatrzy w KG że nie masz praktyki to wyślą cię na miesięczną praktykę po specjalistycznych JRG w Warszawie, gdzie strażaków będziesz pytał co i jak i niech mi Pan pokaże....
    Niedawno spora grupa GARBUSÓW przeniesionych z OC do KG własnie taką praktykę odbywało...
    Droga kariery zapewniona....
    Potem to już tylko Dyrektor wydziału w KG, w końcu bedziesz FACHOWCEM, jak wiekszość piszących mądre instrukcje, których notabene nie podpisują swoim nazwiskiem....
    Życzę powodzenia i myślę że się spotkamy na jednej z Twoich PRAKTYK!!!!
     

    Offline bruit

    • Początkujący
    • *
    • Wiadomości: 2
    Po Promocji
    « Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2003, 18:48:27 »
    Podobno w Alpach też nieźle się jeżdzi. Mam obawy czy to nia za duża dziura. :D  

    Offline Geddeon

    • VIP
    • *
    • Wiadomości: 1.427
    Po Promocji
    « Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2003, 19:27:05 »
    Cytuj
    cześć, w maju kończę nasze SGSP ( magisterka dzienna ) i nie wiem co z sobą zrobić ??
    No cóż masz problem.......ale nie załamuj się dużo ludzi skończyło SGPSP i jakoś żyje....  ;)  

    Offline pielgrzym

    • Stary Wyga
    • *
    • Wiadomości: 204
      • http://
    Po Promocji
    « Odpowiedź #7 dnia: Listopad 24, 2003, 21:22:50 »
    Cytuj
    chciałbym pracować tam gdzie jest miejsce i dobra atmosfera ( ewentualnie- gdzie się da pojeżdzić na nartach ).
    Jeśli to jest dla Ciebie najważniejsze kryterium, to gratuluję dobrego samopoczucia i naprawdę "poważnie" zastanów się nad podjęciem pracy w KG. Tam będziesz się mógł "wykazać" i dołożyć tym wszystkim którzy tak bardzo dokuczają na forum - ze mną włącznie - zawsze można wymyślić kolejny wzór papierka do wypisywania, lub kolejnego dublującego inne ale w jakże "innych" rubrykach sprawozdania, no a potem rozliczyć doły z wykonywaniej pracy. Lecz jeśli nie o to ci chodziło to sprecyzuj swoje potrzeby i powodzenia w poszukiwaniu miejsca pracy. :D  
    Pomyśl zanim coś powiesz, jeśli nie masz czasu zamilknij.

    Boże chroń mnie od "mundrych" którzy są wszystkowiedzący i uważają, że nikt i nic już ich niczego nie nauczy.