Służba > Prawo w służbie

Kupno mieszkania.

(1/5) > >>

Pestycyd:
Witam. Od kilku lat jestem w służbie stałej i planuję kupić wraz z żoną mieszkanie w innym województwie i oczywiście się tam przenieść. Czy mogę liczyć na dofinansowanie tego zakupu z PSP?

Spartan998:
Dofinansowanie na zakup mieszkania (budowę domu) otrzymuje się, gdy zainteresowany jest już w formalnym posiadaniu mieszkania (domu). Do wniosku o dofinansowanie zakupu (budowy) wymagany jest dokument potwierdzający własność - ode mnie wymagano odpis z Ksiąg Wieczystych.

Pestycyd:
Dzięki za odp. Czyli po prostu gdy się przeniosę, kupię mieszkanie. Piszę wniosek o dofinansowanie. Orientujesz się może jaka to jest kwota, bo na forum czytałem coś o 2900zł na osobę?

Spartan998:
ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI1)
z dnia 18 listopada 2005 r.
w sprawie pomocy finansowej na uzyskanie lokalu mieszkalnego lub domu przez strażaków Państwowej Straży Pożarnej
Około 2980 PLN z tego wynika od wielu, wielu ..... lat. W moim rejonie na ok. 0,9 m kw. mieszkania  :wall:

elpaso:
Może mi ktoś napisać czy każdy w służbie stałej ma prawo do takiej zapomogi? U mnie w komendzie mało kto o tym słyszał, a jak już napisał to wniosek został odrzucony

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej