Służba > Forum ochotników

Uprawnienia do kierowania pojazdem uprzywilejowanym

<< < (2/18) > >>

Radhezz:

--- Cytat: BoLeK1996 w Czerwiec 12, 2020, 06:14:38 ---Na pieniążki z gminy nie ma co liczyć gdyż trwa rozbudowa naszej remizy i tną koszty, zresztą dla naszych radnych byłoby lepiej gdyby straż przestała istnieć bo nie byłoby nie potrzebnych kosztów a wyjazdów nie ma wcale tak mało bo średnio 130 na rok co daje pierwsze miejsce w naszym powiecie. A na jakie koszty mniej więcej się ussykwac?
--- Koniec cytatu ---
Zależy od lokalnych stawek u lekarzy, u mnie normalnie między 300 a 500 za badania (lekarz + psycholog) i 50zł za wydanie kwitu.

jgk:
Po części jak piszą koledzy tylko że robiąc na potrzeby OSP  i zgodą  gminy   to  lekarz + psycholog + inne badania np okulista u mnie ok 500 łącznie  + kwit z twojej OSP że będziesz w niej kierowcą co potwierdza też że masz ukończony kurs kierowcy konserwatora robiony w OSP zastępujący kursu na pojazdy uprzywilejowane + zgoda gminy że złoży papiery o wkładkę która za nią płaci 50 zł.U mnie gmina płaci również za badania.
Robiąc prywatnie  lekarz + psycholog + inne badania np okulista czyli ok 500 + kurs na pojazdy uprzywilejowane  kurs z OSP nie będzie akceptowany bo robisz na potrzeby własne pomimo że chcesz to do OSP. Kurs na pojazdy uprzywilejowane kat C w zależności od regionu  800-1000 zł 

Zakub:
Kurs kierowcy konserwatora nie jest mu do niczego potrzebny.

jgk:
Napisałem że nie będzie akceptowany i że prywatnie musi ukończyć kurs na uprzywilejowane dodatkowo nawet prywatnie nie obejdzie się bez kwita z OSP że będzie kierowcą. 

Zakub:
Nawet jeśli będzie robił przez OSP to i tak mi ten kurs nie jest potrzebny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej