Autor Wątek: Instrukcja obsługi autopompy  (Przeczytany 5829 razy)

Offline ArndeGothia

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Instrukcja obsługi autopompy
« dnia: Maj 31, 2020, 11:13:32 »
Czy ktoś na forum ma lub posiada dostęp do instrukcji obsługi autopompy godiva którą firma "Szybicki" montuje między innymi na podwoziu Iveco Daily? Jeśli tak to prośba czy w miarę możliwości można liczyć na udostępnienie materiałów w formie papierowej lub elektronicznej lub o wskazanie mi firmy lub źródła z którego będę mógł pozyskać ww instrukcję. Ponieważ tą którą udało mi się już pozyskać dotyczy jedynie obsługi systemu pianowego a mi zależy na instrukcji poświęconej stricte uruchomianiu i użytkowaniu pompy według procedur w sposób tradycyjny bez środka pianotwórczego chodzi mi tu o wytyczne na przykład do pracy przy użyciu linii ssawnej i ogólnych zaleceń co do wysokości obrotów i bar w różnych sytuacjach. Instrukcja jest potrzebna w celu przypomnienia ważnych elementów obsługi jak i w celu przeprowadzania wewnętrznych szczegółowych szkoleń w jednostce dla nowych strażaków ochotników.
Bardzo będę wdzięczny za pomoc i przesłanie lub wskazanie mi gdzie mogę szukać instrukcji która mnie interesuję lub nawet podobnych.