Autor Wątek: Profilaktyka nowotworowa w straży pożarnej  (Przeczytany 1933 razy)

Offline strazak ochotnik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 211
Profilaktyka nowotworowa w straży pożarnej
« dnia: Maj 25, 2020, 13:00:50 »
Cześć!
Zbieram materiały na temat profilaktyki nowotworowej w straży pożarnej w Polsce i na świecie. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej właśnie na ten temat. Jeśli ktoś z Was posiada jakieś materiały, badania, linki itp. i chciałby się nimi podzielić to będę bardzo wdzięczny.

Uważam, że temat nowotworów to nadal temat tabu w naszym fachu, dlatego postanowiłem napisać pracę na ten temat. Cały czas nasuwa mi się tylko pytanie dlaczego tak jest? Przecież mamy XXI wiek, a mam wrażenie, że nadal zostaliśmy w poprzedniej epoce. "Góra" nic z tym nie robi, żadnych wytycznych, przepisów czy dodatku szkodliwego, a co chwila słyszy się o zachorowaniach.

Może wspólnymi siłami uda nam się tutaj stworzyć cały jeden konkretny wątek na temat profilaktyki nowotworowej w zawodzie strażaka? Znalazłeś link, badanie, artykuł? Wklej go tutaj i podziel się z innymi.
Ręce, które niosą pomoc, są o wiele więcej warte jak te z różańcem między palcami...

Offline strazak ochotnik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 211
Odp: Profilaktyka nowotworowa w straży pożarnej
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2020, 13:13:58 »
Ręce, które niosą pomoc, są o wiele więcej warte jak te z różańcem między palcami...

Offline madmax29

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.466
Odp: Profilaktyka nowotworowa w straży pożarnej
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2020, 21:43:40 »
Napisz do mnie na @ czego konkretnie szukasz, myślę że jestem w stanie Ci pomóc. madmax29@wp.pl