Autor Wątek: Biebrzański Park Narodowy a dzień strażaka.  (Przeczytany 2983 razy)

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Biebrzański Park Narodowy a dzień strażaka.
« dnia: Maj 14, 2020, 14:23:37 »
Witam koleżanki i kolegów, a w szczególności tych którzy uczestniczyli w akcji gaszenia Parku Narodowego. Pytanie do was, czy z okazji naszego święta jakoś szczególnie was nagrodzili za udział w zdarzeniu? Większa nagroda, awans w stopniu z przyśpieszenia, awans w grupie, medal? No i następne pytanie, jak wam godziny rozliczyli? Z gorącym pozdrowieniem dla pełnego poświęcenia.

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Biebrzański Park Narodowy a dzień strażaka.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2020, 19:33:43 »
Witam koleżanki i kolegów, a w szczególności tych którzy uczestniczyli w akcji gaszenia Parku Narodowego. Pytanie do was, czy z okazji naszego święta jakoś szczególnie was nagrodzili za udział w zdarzeniu? Większa nagroda, awans w stopniu z przyśpieszenia, awans w grupie, medal? No i następne pytanie, jak wam godziny rozliczyli? Z gorącym pozdrowieniem dla pełnego poświęcenia.
Awanse z przyspieszenia a już na pewno oficerskie nie są realne w tym czasie bo od 2016 wymagają weryfikacji przez BNW.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Zuzin

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 166
Odp: Biebrzański Park Narodowy a dzień strażaka.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2020, 19:46:25 »
U mnie w komendzie kilka awansow oficerskich z przyspieszenia i to kilkuletnie przyspieszenie a nic szczegolnego te osoby.
Ciekawe co na to BNW :rofl:

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
Odp: Biebrzański Park Narodowy a dzień strażaka.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2020, 21:12:08 »
Witam koleżanki i kolegów, a w szczególności tych którzy uczestniczyli w akcji gaszenia Parku Narodowego. Pytanie do was, czy z okazji naszego święta jakoś szczególnie was nagrodzili za udział w zdarzeniu? Większa nagroda, awans w stopniu z przyśpieszenia, awans w grupie, medal? No i następne pytanie, jak wam godziny rozliczyli? Z gorącym pozdrowieniem dla pełnego poświęcenia.
Awanse z przyspieszenia a już na pewno oficerskie nie są realne w tym czasie bo od 2016 wymagają weryfikacji przez BNW.
Nie wiem skąd masz takie info. U mnie w tym roku przynajmniej 2 oficerskie, jeden st. bryg i jeden mł. bryg. Oba z przyspieszenia 2 lata.

[edit]
No chyba że w tym czasie nie chodziło Ci o ten czas tylko o tak krótki czas
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2020, 21:18:44 wysłana przez in_flames »

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Biebrzański Park Narodowy a dzień strażaka.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2020, 21:46:37 »
Nie wiem skąd masz takie info. U mnie w tym roku przynajmniej 2 oficerskie, jeden st. bryg i jeden mł. bryg. Oba z przyspieszenia 2 lata.
[edit]
No chyba że w tym czasie nie chodziło Ci o ten czas tylko o tak krótki czas
Czytasz czasem ustawę o PSP tam jest rola BNW w sprawie przyśpieszenia...
I tak chodziło o to, że pożar był w połowie kwietnia.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Biebrzański Park Narodowy a dzień strażaka.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2020, 13:17:36 »
Wiedziałem, że najwięcej wypowiedzi będzie o stopniach oficerskich. Panowie, przypominam, że są i inne korpusy, a nie tylko czubek oficerskiego nosa. Dostałem kilka prywatnych wiadomości na temat "awansów, nagród, a przede wszystkim rozliczania tudzież zbijania na siłę nadgodzin". Zaproponowałem aby wszelkie info osobiście zgłaszali na MDR (Mundurowi Dziękują Rządowi Facebook) i obnażyli tą całą farsę. Włos się jeży. Admin, dzięki, można zamknąć.