Publiczne > Kosz publiczny

Odp: 1000 zł na wakacje. Czy nas też to będzie się dotyczylo :)

(1/1)

pafnucek:

--- Cytat: strazakuem w Maja 11, 2020, 21:26:02 ---https://gazetawroclawska.pl/1000-zlotych-na-wakacje-w-polsce-od-rzadu-znamy-pierwsze-zasady/ar/c3-14964730

--- Koniec cytatu ---

Będzie nas to dotyczyło... pieprzeni socjaliści zabiorą Ci pieniądze w podatkach i rozdadzą innym, żeby wybory wygrać....jakby to dotyczyło medyków albo funkcjonariuszy bezpośrednio działających w temacie covid to jeszcze ten durny pomysł da się obronić ale cała reszta?

Eqinox:

--- Cytat: pafnucek w Maja 12, 2020, 00:18:20 ---Będzie nas to dotyczyło... pieprzeni socjaliści zabiorą Ci pieniądze w podatkach i rozdadzą innym, żeby wybory wygrać....jakby to dotyczyło medyków albo funkcjonariuszy bezpośrednio działających w temacie covid to jeszcze ten durny pomysł da się obronić ale cała reszta?

--- Koniec cytatu ---
Ty jacy socjaliści? Najbardziej konserwatywne światopoglądowo i najbardziej liberalne gospodarczo rządy tak postępują... Największe "tarcze" fundują Trump (republikanin) i Abe (konserwatysta) daleko im do socjalistów. No ale jeśli pojęcie ekonomia dla kogoś kończy się na "dał" i "wziął" to szkoda sobie język strzępić. 
Ocena holenderskiego banku ING mówi, że Polska wprowadziła najsilniejszą tarczę w naszej części Europy. Wszystkie wskaźniki UE pokazują, że Polska relatywnie najmniej ucierpi na tym.
Co do tego, że ci zabiorą to dla jasności jesteś strażakiem i jesteś utrzymywany tylko i wyłącznie z podatków... Więc co ci zabiorą? Wszystko co masz to podatki... 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej