Rozwój osobisty i zawodowy > Kto pyta, ten... liczy na odpowiedź

SA zaoczne 2020

<< < (2/3) > >>

Eqinox:

--- Cytat: pipi w Sierpień 18, 2020, 11:54:33 ---Grubo się mylisz bo znam przypadki że 01 nie miał pojęcia nic o szkole a dostał pismo odgórne że idą do szkoły te i te osoby. I nie ważne czy był etat dla tej osoby ma iść i koniec i nie miał nic do gadania. I jak to wytłumaczysz? Ewidentnie miały te osoby załatwione  :cooo: :cooo:

--- Koniec cytatu ---
Szczerze nie chce mi się wierzyć... A wiesz jak od chyba dwóch lat wygląda rekrutacja na SA PSP zaoczne?  Kto wysyła kwity do szkoły? Stąd mój brak wiary... Bo teraz kwity z KM i KP idą bezpośrednio do szkoły a KW ma limit na województwo i rozdziela miejsca na powiaty

sorbent:

--- Cytat: Eqinox w Sierpień 18, 2020, 17:11:13 ---
--- Cytat: pipi w Sierpień 18, 2020, 11:54:33 ---Grubo się mylisz bo znam przypadki że 01 nie miał pojęcia nic o szkole a dostał pismo odgórne że idą do szkoły te i te osoby. I nie ważne czy był etat dla tej osoby ma iść i koniec i nie miał nic do gadania. I jak to wytłumaczysz? Ewidentnie miały te osoby załatwione  :cooo: :cooo:

--- Koniec cytatu ---
Szczerze nie chce mi się wierzyć... A wiesz jak od chyba dwóch lat wygląda rekrutacja na SA PSP zaoczne?  Kto wysyła kwity do szkoły? Stąd mój brak wiary... Bo teraz kwity z KM i KP idą bezpośrednio do szkoły a KW ma limit na województwo i rozdziela miejsca na powiaty

--- Koniec cytatu ---
Potwierdzam przypadki miejsc, nazwijmy to "znaczonych".

Eqinox:

--- Cytat: sorbent w Sierpień 18, 2020, 22:07:51 ---Potwierdzam przypadki miejsc, nazwijmy to "znaczonych".

--- Koniec cytatu ---
Sory ale bardziej mi chodziło o formę, że 01 KM/KP nie wiedział kto idzie  :rofl:
Od co najmniej dwóch lat musi podpisać i wysłać skierowanie do SA PSP więc historia @pipi musi pochodzić z lat wcześniejszych lub go jego 01 załadował w...

sorbent:

--- Cytat: Eqinox w Sierpień 18, 2020, 22:12:22 ---
--- Cytat: sorbent w Sierpień 18, 2020, 22:07:51 ---No to stosujesz Pan skróty myślowe, lub świadomie piszesz tak, żeby zawsze było ok w razie czego - co akurat jest sztuką
Potwierdzam przypadki miejsc, nazwijmy to "znaczonych".

--- Koniec cytatu ---
Sory ale bardziej mi chodziło o formę, że 01 KM/KP nie wiedział kto idzie  :rofl:
Od co najmniej dwóch lat musi podpisać i wysłać skierowanie do SA PSP więc historia @pipi musi pochodzić z lat wcześniejszych lub go jego 01 załadował w...

--- Koniec cytatu ---

Eqinox:

--- Cytat: sorbent w Sierpień 18, 2020, 22:39:01 ---No to stosujesz Pan skróty myślowe, lub świadomie piszesz tak, żeby zawsze było ok w razie czego - co akurat jest sztuką

--- Koniec cytatu ---
Jak 01 może nie wiedzieć kto poszedł do SA PSP skoro musi wystawić skierowanie? Gdzie tu widzisz skrót myślowy?
Wiem to na pewno bo w tym roku ja je zawoziłem  :rofl:
Swoją drogą dziękuje za komplement.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej