Służba > Związki Zawodowe

co nam daje związek zawodowy

(1/11) > >>

balon:
witam wszystkich serdecznie, mam pytanko! czy członkowie związków zawodowych w psp korzystaja z pieniedzy zwiazkowych?  Np. pieniądze ze składek.Czy strażacy mogą dostac fundusze ze związków np. na (paczki dla dzieci,pomoc w przypadku urodzenia się dziecka,organizacja dnia dziecka,ewentualnie inne potrzeby strazaków),czy ktoś z tego korzysta ,jak tak to z jakiego zwiazku,-bo w mojej komendzie już od kilku lat nie ma ani grosika.Z gury dziekuje za informację.

piotr998:
A do jakiego związku należysz ? Z tego co wiem wykorzystanie środków finansowych związków zawodowych jest zróżnicowane, zależnie od zapisów statutowych.

balon:
Florian

piotr998:
Statut "Floriana" dopuszcza wykorzystanie środków finansowych na ew. paczki czy też dofinansowanie imprez. Zapomóg z tytułu urodzenia dziecka raczej nie, inne losowe tak. Środki finansowe gromadzone na koncie ZW i w jego dyspozycji. Przewodniczący ZT winien znać sprawę dokładnie. A jakie województwoe reprezentujesz?

balon:
zachodnio-pomorskie,tak myślałem,a jeżeli chodzi o przewodniczącego to zawsze niby mu mówią że kasa jest pusta,poza tym od pewnego czasu to on wogóle milczy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej