Publiczne > Techniczne

Plany rozwojowe forum 2020-->

<< < (2/6) > >>

Nejo:
Super sprawa :mellow: Wzbogacenie designu 4um, dodanie przejrzystych rang ((kolor, banner, legenda) administratorzy, moderacja, strażacy zawodowi, osp, vip etc). Dodać shoutbox do luźnej konwersacji, system punktowy za wypowiedzi. Dodać okna z przekierowaniami do najważniejszych bieżących wiadomości związanych ze strażą lub niech to będą artykuły z tego forum co byłoby już bardziej wymagające. Może jakiś nowy silnik? Z chęcią pomogę :komp:

dago:
Forum w przeszłości miało dwukrotna wymianę silnika. Pierwszy silnik okazał się zbyt prosty i ograniczony, drugi był (i nadal jest) znakomity, niestety decyzją autorów stał się komercyjny (w okresie przejściowym komunikaty o cenach, pakietach, abonamentach były zaporowe), więc trzeba było uciekać. Trzeci silnik (obecny) w momencie wyboru był bardzo niszowy, ale zbierał świetne recenzje. Obecny silnik to pasmo 4 przenosin pomiędzy serwerami i 65 aktualizacji, mniejszych , większych i totalnych. Zabawa jest wciągająca, dlatego w międzyczasie zrobiłem sobie na boku studia z baz danych.
Ale forum to tylko narzędzie. Nie stanowi wartości. Wartością jest treść.
Zmiany w didaskaliach - jestem za, za częścią.
- o fajnych rangach (ale nie opartych na stopniach pagonowych, bo mnie to mierzi) - chciałbym, nie mam pomysłu
- banery rangi - chciałbym wyjątkowe. Jako stary dziad wybrałbym coś z pixelartu, albo ręczne cudeńko, kiedyś na stronie strazak.pl miałem ogromną kolekcję zabytkowych hełmów strażackich. No i tak to jakoś doskonale ukryłem, że znaleźć nie mogę.
Na chaty dałem się 2x namówić i tyle wystarczy. Dla tego profilu działalności - bezwartościowe.
System punktowy był i wywołał tylko gry i zabawy. Sprawdza się na forach technologicznych, gdzie pomoc można zmierzyć. Na naszym forum był miara sympatii, a częściej antypatii, więc nie.
Chętnie przyjmę pomoc nad indywidualną skórką dla forum.

Generalnie chcę uniknąć dogrywanych modyfikacji. Autorzy rzadko wsparcie liczą w dekadach - a mnie taki okres interesuje.

WitaminaC:
Zdecydowanie popieram ukrycie niektórych tematów, tak aby były dostępne tylko po zalogowaniu. Na pewno ukryłbym dział "gorące dyskusje" i zastanowiłbym się nad ukryciem wszystkich tematów poruszających kwestie finansów - czy to temat o podwyżkach, nadgodzinach, czy nawet o nagrodach i dodatkach. Aby uniknąć masowego tworzenia się kont tylko po to aby dostać możliwość przeczytania tych tematów, wprowadziłbym minimalną liczbę postów od których ukryte tematy byłyby widoczne. Nawet 20 czy 30 postów zdecydowanie zmniejszyłoby liczbę potencjalnych szkodników i aferzystów.

in_flames:
Może dałoby się uruchomić obsługę tapatalka. O wiele wygodniej się korzysta z telefonu przy pomocy tej aplikacji.

madmax29:
@dago, jak szukasz moda do tego działu z pytaniami to się zgłaszam na ochotnika.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej