Publiczne > Techniczne

Plany rozwojowe forum 2020-->

<< < (4/6) > >>

in_flames:
Potwierdzam i dziękuję. To mój pierwszy post z aplikacji

dago:
Pech, po prostu pech. Jak każde elektroniczne dziadostwo, jak się psuje to w pierwszych dniach od uruchomienia. Krótki czas upłynął od przejścia forum na nowy serwer. Niestety dysk padł w nocy z 16. na 17 maja. Cała konfiguracja do odtworzenia. Od 20. w zasadzie serwer już działał, ale stale restartowane usługi wstrzymały mnie przed przełączeniem blokady. Teraz prace są sporadyczne, więc przywracam forum.
Pewna kopia danych pochodzi z 15 maja, wiadomości po tej dacie niestety są utracone, podobnie zresztą jak nowy dział hobby, który zakładałem 16. No trudno.
Ważne, żeby nowe elektroniczne dziadostwo tym razem podziałało. 

romiwe:

--- Cytat: dago w Maj 22, 2020, 00:47:51 ---Pech, po prostu pech. Jak każde elektroniczne dziadostwo, jak się psuje to w pierwszych dniach od uruchomienia. Krótki czas upłynął od przejścia forum na nowy serwer. Niestety dysk padł w nocy z 16. na 17 maja. Cała konfiguracja do odtworzenia. Od 20. w zasadzie serwer już działał, ale stale restartowane usługi wstrzymały mnie przed przełączeniem blokady. Teraz prace są sporadyczne, więc przywracam forum.
Pewna kopia danych pochodzi z 15 maja, wiadomości po tej dacie niestety są utracone, podobnie zresztą jak nowy dział hobby, który zakładałem 16. No trudno.
Ważne, żeby nowe elektroniczne dziadostwo tym razem podziałało.

--- Koniec cytatu ---
ua super że się udało naprawić .Już minie czorne :) myśli nachodziły ze tez CBA wniknęło
:)

in_flames:
Czy dostęp z Tapatalka został usunięty? Bo mi forum z listy zniknęło i nie pojawia się w wyszukiwanych.

dago:
Wszedłem z ciekawości i wszystko działa po staremu. Może aktualizacja apki bo była parę dni temu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej