Publiczne > Techniczne

Plany rozwojowe forum 2020-->

<< < (3/6) > >>

dago:
Toż to perełka, użytkownik z 2006! Bardzo się cieszę. Rzucam w takim razie na chwilę porządki. Dzisiaj założę taki dział i napiszę indywidualne zasady, no i ustawię uprawnienia.

Bardzo dziękuję za zgłoszenie.

rafal.bula:

--- Cytat: dago w Maj 05, 2020, 19:10:51 ---Toż to perełka, użytkownik z 2006! Bardzo się cieszę. Rzucam w takim razie na chwilę porządki. Dzisiaj założę taki dział i napiszę indywidualne zasady, no i ustawię uprawnienia.

Bardzo dziękuję za zgłoszenie.

--- Koniec cytatu ---
Polecam tego allegrowicza!

dago:

--- Cytat: in_flames w Maj 05, 2020, 17:28:47 ---Może dałoby się uruchomić obsługę tapatalka. O wiele wygodniej się korzysta z telefonu przy pomocy tej aplikacji.

--- Koniec cytatu ---
Dopisuję do listy.

dago:

--- Cytat: WitaminaC w Maj 05, 2020, 12:22:43 ---Zdecydowanie popieram ukrycie niektórych tematów, tak aby były dostępne tylko po zalogowaniu. Na pewno ukryłbym dział "gorące dyskusje" i zastanowiłbym się nad ukryciem wszystkich tematów poruszających kwestie finansów - czy to temat o podwyżkach, nadgodzinach, czy nawet o nagrodach i dodatkach. Aby uniknąć masowego tworzenia się kont tylko po to aby dostać możliwość przeczytania tych tematów, wprowadziłbym minimalną liczbę postów od których ukryte tematy byłyby widoczne. Nawet 20 czy 30 postów zdecydowanie zmniejszyłoby liczbę potencjalnych szkodników i aferzystów.

--- Koniec cytatu ---

Jeszcze się zastanawiam, bo to nie jest proste. Ukrycie działu ma mieć jakiś cel. Wartością jest i jawność i prywatność. Celem nie jest ograniczanie zamieszania. Z zamieszaniem sobie radzimy. To, że raz na jakiś czas ktoś obcy założy konto i wpisze jakieś bzdury, nie powoduje katastrofy. Generalnie jestem zwolennikiem jawności. To, że strażacy dzisiaj komentują awanse swojego komendanta, jest wartością jawności. Prywatność komendanta nie jest wartością.
A ja bym nie chciał wojen pt. "jak mogłeś napisać temat w publicznych, kalasz gniazdo (i bociana) i forum mi się podzieli na 2 obozy. I moderatorzy dostaną fioła. I na wszelki wypadek zaczną wszystko ukrywać i nastąpi koniec jawności.
Do każdego tematu zawodowego będzie zarzut. A tak. Wiesz na co się piszesz. Chronisz gniazdo (i bociana)? Zaciskaj zęby i wyj w piwnicy. Cały czas się zastanawiam. 

dago:
Zgłaszam, że po pewnych problemach udało się uruchomić tapatalka dla forum. Nie włączyłem zgody na zakładanie kont, ale reszta powinna działać. Jeśli ktoś sprawnie się tym posługuje, może sprawdzi czy wszystko jest jak trzeba.   

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej