Rozwój osobisty i zawodowy > Szkoły

Egzaminy SA a Wirus grypy COVID-19

<< < (2/2)

zoddali:
No i mają oszczędności. Zresztą nie tylko na tym: wykładów nie prowadzą, jakieś paści umieszczają w internecie i chłopaki mają się z tego uczyć. Koleś mi opowiadał, że boją się przyszłorocznych egzaminów i chcieliby jeździć na zjazdy na aspirantkę. Wykładowcy na meile z pytaniami o zamieszczone prezentacje nie odpowiadają, a wykłady na jakimś skype to rzadkość - prawie wogóle nikt nie prowadzi. I boją się kolesie jak zdadzą egzaminy za rok. Padłą ta szkoła na twarz - kiedyś była najlepsza.

Eqinox:

--- Cytat: zoddali w Lipiec 05, 2020, 09:50:34 ---No i mają oszczędności. Zresztą nie tylko na tym: wykładów nie prowadzą, jakieś paści umieszczają w internecie i chłopaki mają się z tego uczyć. Koleś mi opowiadał, że boją się przyszłorocznych egzaminów i chcieliby jeździć na zjazdy na aspirantkę. Wykładowcy na meile z pytaniami o zamieszczone prezentacje nie odpowiadają, a wykłady na jakimś skype to rzadkość - prawie wogóle nikt nie prowadzi. I boją się kolesie jak zdadzą egzaminy za rok. Padłą ta szkoła na twarz - kiedyś była najlepsza.

--- Koniec cytatu ---
Straszna lipa. Mnie bardziej martwi że w szkole tej zostaje 3 absolwentów i mają zerowe pojecie na temat funkcjonowania PSP poza szkołą. Chore jest szkolenie w PSP i mega kosztowne

zoddali:
I masz rację Eqinox - lipa do kwadratu. Ciekawe czego absolwent aspirantki nauczy kolesia, który jest na zaocznych a w służbie 15 lat... Zastanawiam się ilu pracowników aspirantki zostało tam bezpośrednio po szkole ewentualnie przyszło po SGSP, albo przeszli z cywila na funkcjonariusza i teraz są instruktorami i wykładowcami?

Pawello6:
Swoją drogą ciekawe jak to będzie funkcjonowało w kolejnych latach
__________________
Modernizacja kotłowni w Raszynie- zobacz tu

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej