Służba > Forum zawodowców

Nominacje generalskie 2020

<< < (22/22)

wikson:
Eqinox… weź nie pier… bo się już czytać tego nie da! Próbujesz obronić rzecz nie do obrony – dużo Ci za to płacą? Jeśli tylko tyle co w PSP to zgłoś potrzebę podwyżki/premii lub sporego awansu – jesteś od lat mistrzem manipulacji, geniuszem kreowania rzeczywistości równoległej i zaginania czasoprzestrzeni. Dla Ciebie punkt przecięcia linii równoległych nie jest pojęciem abstrakcyjnym, to Twoja rzeczywistość nie wymagająca dowodu. Czy ziemia nie jest przypadkiem płaska? Nie, nie odpowiadaj. Szanuję Twoją inteligencję bo to co robisz i jak robisz wcale łatwe nie jest, ale proszę czasem odpuść …
Wszyscy zainteresowani tematem, łącznie z Tobą, doskonale wiedzą że takiego kure…a z awansami na najwyższych stanowiskach nigdy nie było – uprzedzając cięta ripostę, oczywiście wcześniej były podobne przypadki ale NIE NA TAKĄ SKALĘ jak w latach ostatnich!

Wilson:
Co nie zostanie napisane i skomentowane i tak nie zmieni stanu rzeczy... Life goes on. Jestem z pokolenia Pana generała Deli. Pamiętam na słowo generał tylko to nazwisko przychodziło na myśl. Teraz niestety nastąpiło zdewaluowanie tego stopnia. Parta rządząca pozwala i nagradza lojalnych i usłużnych więc czasu nie wystarczy by doczekać oddzielenia naszej formacji od polityki. Szkoda bo tracimy w oczach tego społeczeństwa które myśli samodzielnie i ocenia sytuację nie przez pryzmat telewizora czy internetu.  Idziemy w złą stronę i robimy pod siebie.

Eqinox:

--- Cytat: Wilson w Maj 09, 2021, 10:02:05 ---Co nie zostanie napisane i skomentowane i tak nie zmieni stanu rzeczy... Life goes on. Jestem z pokolenia Pana generała Deli. Pamiętam na słowo generał tylko to nazwisko przychodziło na myśl. Teraz niestety nastąpiło zdewaluowanie tego stopnia. Parta rządząca pozwala i nagradza lojalnych i usłużnych więc czasu nie wystarczy by doczekać oddzielenia naszej formacji od polityki. Szkoda bo tracimy w oczach tego społeczeństwa które myśli samodzielnie i ocenia sytuację nie przez pryzmat telewizora czy internetu.  Idziemy w złą stronę i robimy pod siebie.

--- Koniec cytatu ---
Oczywiście life goes on tylko wkurza mnie jak ktoś mówi, że coś czego nie było kiedyś np.  awans na nadbrygadiera zastępcy KG we wrześniu ola Boga patologia... A gdzie wszyscy byli jak 11 sierpnia 2010 dostali stopnie nadbrygadierzy Mendelak i Kwiatkowski... Ja wbrew temu co niektórzy piszą mam doskonałą pamięć. DO pewnego momentu w PSP z generałem kojarzył mi się tylko Pan Dela ale wszystko się zmieniło w momencie gdy ten stołek dostał człowiek który na to kompletni nie zasługiwał bo miał problem sam ze sobą... I ten problem objawił się na Dniu Strażaka u mnie w komendzie jak przyjechał z ciężkimi objawami choroby filipińskiej a była godzina 10 rano.
Szliśmy idziemy i zapewne będziemy szli w tym samym kierunku i raczej wątpię aby to się zmieniło. Do póki nie będziemy się sami rozliczać z debilnych decyzji jak np. amfibie i wiele innego dziadostwa kupowanego centralnie to sorry.

--- Cytat: wikson w Maj 09, 2021, 09:59:22 ---Eqinox… weź nie pier… bo się już czytać tego nie da! Próbujesz obronić rzecz nie do obrony – dużo Ci za to płacą? Jeśli tylko tyle co w PSP to zgłoś potrzebę podwyżki/premii lub sporego awansu – jesteś od lat mistrzem manipulacji, geniuszem kreowania rzeczywistości równoległej i zaginania czasoprzestrzeni. Dla Ciebie punkt przecięcia linii równoległych nie jest pojęciem abstrakcyjnym, to Twoja rzeczywistość nie wymagająca dowodu. Czy ziemia nie jest przypadkiem płaska? Nie, nie odpowiadaj. Szanuję Twoją inteligencję bo to co robisz i jak robisz wcale łatwe nie jest, ale proszę czasem odpuść …
Wszyscy zainteresowani tematem, łącznie z Tobą, doskonale wiedzą że takiego kure…a z awansami na najwyższych stanowiskach nigdy nie było – uprzedzając cięta ripostę, oczywiście wcześniej były podobne przypadki ale NIE NA TAKĄ SKALĘ jak w latach ostatnich!

--- Koniec cytatu ---
Jedyny argument jaki masz to ile mi płacą? Słabe to ale zdradzę ci, że w ostatnich 6 latach awansowałem o 1 grupę i mój dodatek wzrósł o 20% natomiast w latach 07-15 dostałem 7 grup i 50% obecnego dodatku (w przybliżeniu)  :straz: Żeby nie było zdarzyło mi się w ostatnich latach odmówić awansu. Podaj jakiś kontakt gdzie mam się zgłosić bo z PSP otrzymuje tylko uposażenie nawet w tym roku nie miałem motywacyjnego  :szalony: Swoją drogą dziękuję za komplement przekażę mojemu nauczycielowi i pierwszemu przełożonemu w pracy biurowej w PSP a był to bryg. po AGH który kazał mi pisma poprawiać do skutku. Niech Ci będzie odpuszczam  :straz: dzisiaj bo musze do rodziny pojechać  :rofl:
PS. z ciekawości zerknąłem do Wikipedii w temacie prostych równoległych i punkt przecięcia się prostych równoległych  nie jest abstrakcyjny tylko występuje geometrii rzutowej  i eliptycznej (znaczy każde dwie proste mają punkt przecięcia) cokolwiek to znaczy  :rofl: :rofl:

mich:
Eqinix albo jesteś naiwniak alboś ..........., a pisiorom dupę liżesz aż język masz szorstki od tego lizania, znam takich jak ty i brzydzę się takim wazeliniarstwem. Niestety typy twojego pokroju zajmują teraz stanowiska i dostępują turbo awansów, quo vadis PSP.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej