Autor Wątek: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19  (Przeczytany 39045 razy)

Offline czakson

  • Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 384
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 16, 2020, 20:47:56 »
Cytuj
Narodowy  Instytut  Zdrowia  Publicznego –Państwowy Zakład Higieny informuje, że w obecnej szczególnej sytuacji epidemicznej i szybkim szerzeniu się zakażeń SARS-CoV-2 procedurę dezynfekcji pomieszczeń  biurowych  ozonem  uważa  za  akceptowalną,  jednak  wyłącznie  w  warunkach rygorystycznej   kontroli   i   nadzorowania   tego   procesu.
http://wsse.waw.pl/files/wsse/pliki_WSSE/KORONAWIRUS/www_KOMUNIKAT_KORONAWIRUS_opinia_NIZP-PZH_dezynfekcja_i_ozonowanie_2020_04_07.pdf
i
http://wsse.waw.pl/files/wsse/pliki_WSSE/KORONAWIRUS/produkty_biobojcze.pdf

Póki co chyba najlepszym zabójca tego wirusa jest nadtlenek wodoru z cząsteczkami srebra, czyli nic innego jak powszechnie używany NocoSpray.

CO MA WSPÓLNEGO NADTLENEK WODORU Z CZĄSTECZKAMI SREBRA Z RATOWNIKAMI MEDYCZNYMI W SŁUŻBIE???


Rozwalacie już drugi temat!!!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2020, 21:13:45 wysłana przez Butel »
Serca oddam kobiecie ! Honor tylko ojczyźnie !

Offline Lodołamacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 17, 2020, 08:07:14 »
Czytam i nie wierzę. Myślałem, że do PSP zatrudnia się inteligentnych ludzi a nie ciemnogród. No cóż, myliłem się. Czy owi bohaterowie robią zakupy? Tankują auta? Zapewne większość z nich dorabia i ma kontakt z wieloma osobami. Wysoki wskaźnik zakażeń wśród pracowników ochrony zdrowia skąd się bierze? Z tego, że do szpitali trafiają chorzy...a gdzie się zarażają? WSZĘDZIE!!! Trochę rozwagi panowie. Pytanie do Was, którzy piszecie, „że strach” itp. Do pożaru przyjedziecie i też zejdziecie ze służby bo za bardzo się pali?! Powinniście być dumni i się cieszyć, że w dobie covid ktoś chce jeszcze ratować ludzkie życie. Może niedługo i Wasze... Pozdrawiam. Ratownik

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 301
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 17, 2020, 10:02:14 »
Czytam i nie wierzę. Myślałem, że do PSP zatrudnia się inteligentnych ludzi a nie ciemnogród. No cóż, myliłem się. Czy owi bohaterowie robią zakupy? Tankują auta? Zapewne większość z nich dorabia i ma kontakt z wieloma osobami. Wysoki wskaźnik zakażeń wśród pracowników ochrony zdrowia skąd się bierze? Z tego, że do szpitali trafiają chorzy...a gdzie się zarażają? WSZĘDZIE!!! Trochę rozwagi panowie. Pytanie do Was, którzy piszecie, „że strach” itp. Do pożaru przyjedziecie i też zejdziecie ze służby bo za bardzo się pali?! Powinniście być dumni i się cieszyć, że w dobie covid ktoś chce jeszcze ratować ludzkie życie. Może niedługo i Wasze... Pozdrawiam. Ratownik

To, że ktoś się boi to nic złego. Zdrowy objaw wzmaga czujność. Czytajac jednak o podejściu niektórych, to powinni zmienić pracę na zdecydowanie bezpieczniejsza bo tu jednak nie pasują.

Offline marcinwrs

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 17, 2020, 10:04:55 »
Dobrze zrozumiałem:
10.04 miałeś transport pacjenta z potwierdzonym COVID-19, poszedłeś na służbę 14.04 i dopiero wtedy miałeś wywiad z sanepidem? Czy dopiero 14:04 powiadomiłeś dowódcę, czy jeszcze przed służbą dzwoniłeś i uprzedziłeś o sytuacji z 10.04?

Co do osób wyzywających tych czterech, no cóż sami nietykalni turbowirusowcy  :wall:

O każdym przewozie związanym z SARS COV-2 informowałem bezpośrednio komendanta i tylko komendanta. Wiem, że nie miałem obowiązku ale uznałem, że będzie to słuszne gdyby się okazało, że np. coś poszło nie tak i będę musiał iść na przymusowe wolne. Przewóz COVIDA miałem 10.04.2020, Komendanta powiadomiłem 10.04.2020 o godz. 16.00. Służbę planowaną miałem 14.04.2020 i do godziny  około 15.30 pełniłem ją normalnie tzn. śniadanko, szkolenie, ćwiczenie, bajera przy wspólnym stole, itp. O godz 15.00 poinformowano mnie że mam mieć osobną sypialnie, która później zostanie wyozonowana. Zmiana została powiadomiona przez przełożonych o moim przewozie w dniu 14.04.2020 około godz. 15.30 i wtedy się zaczął cały ten cyrk. tzn. omijanie mnie z daleka, ozonowanie samochodu tam gdzie siedziałem itp. Dzisiaj czuję się wykluczony ze środowiska przez strażaków i dyskryminowany ze względu na wykonywany zawód medyczny. Wiem, że nie jestem jedynym takim przypadkiem i zrobię wszystko co tylko możliwe żeby rozpocząć debatę na ten temat i wreszcie z tym skończyć. Jesteśmy ratowniczą formacją mundurową i naszym obowiązkiem jest zachowanie zimnej krwi zwłaszcza wtedy kiedy wszyscy inni już ją stracili....

Offline lesny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 17, 2020, 10:52:26 »

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 467
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 17, 2020, 10:53:42 »
Dobrze zrozumiałem:
10.04 miałeś transport pacjenta z potwierdzonym COVID-19, poszedłeś na służbę 14.04 i dopiero wtedy miałeś wywiad z sanepidem? Czy dopiero 14:04 powiadomiłeś dowódcę, czy jeszcze przed służbą dzwoniłeś i uprzedziłeś o sytuacji z 10.04?

Co do osób wyzywających tych czterech, no cóż sami nietykalni turbowirusowcy  :wall:

O każdym przewozie związanym z SARS COV-2 informowałem bezpośrednio komendanta i tylko komendanta. Wiem, że nie miałem obowiązku ale uznałem, że będzie to słuszne gdyby się okazało, że np. coś poszło nie tak i będę musiał iść na przymusowe wolne. Przewóz COVIDA miałem 10.04.2020, Komendanta powiadomiłem 10.04.2020 o godz. 16.00. Służbę planowaną miałem 14.04.2020 i do godziny  około 15.30 pełniłem ją normalnie tzn. śniadanko, szkolenie, ćwiczenie, bajera przy wspólnym stole, itp. O godz 15.00 poinformowano mnie że mam mieć osobną sypialnie, która później zostanie wyozonowana. Zmiana została powiadomiona przez przełożonych o moim przewozie w dniu 14.04.2020 około godz. 15.30 i wtedy się zaczął cały ten cyrk. tzn. omijanie mnie z daleka, ozonowanie samochodu tam gdzie siedziałem itp. Dzisiaj czuję się wykluczony ze środowiska przez strażaków i dyskryminowany ze względu na wykonywany zawód medyczny. Wiem, że nie jestem jedynym takim przypadkiem i zrobię wszystko co tylko możliwe żeby rozpocząć debatę na ten temat i wreszcie z tym skończyć. Jesteśmy ratowniczą formacją mundurową i naszym obowiązkiem jest zachowanie zimnej krwi zwłaszcza wtedy kiedy wszyscy inni już ją stracili....
Zapytam z ciekawości, nie chciałeś WS lub urlopu na ten czas?

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 301
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 17, 2020, 11:03:45 »
Dobrze zrozumiałem:
10.04 miałeś transport pacjenta z potwierdzonym COVID-19, poszedłeś na służbę 14.04 i dopiero wtedy miałeś wywiad z sanepidem? Czy dopiero 14:04 powiadomiłeś dowódcę, czy jeszcze przed służbą dzwoniłeś i uprzedziłeś o sytuacji z 10.04?

Co do osób wyzywających tych czterech, no cóż sami nietykalni turbowirusowcy  :wall:

O każdym przewozie związanym z SARS COV-2 informowałem bezpośrednio komendanta i tylko komendanta. Wiem, że nie miałem obowiązku ale uznałem, że będzie to słuszne gdyby się okazało, że np. coś poszło nie tak i będę musiał iść na przymusowe wolne. Przewóz COVIDA miałem 10.04.2020, Komendanta powiadomiłem 10.04.2020 o godz. 16.00. Służbę planowaną miałem 14.04.2020 i do godziny  około 15.30 pełniłem ją normalnie tzn. śniadanko, szkolenie, ćwiczenie, bajera przy wspólnym stole, itp. O godz 15.00 poinformowano mnie że mam mieć osobną sypialnie, która później zostanie wyozonowana. Zmiana została powiadomiona przez przełożonych o moim przewozie w dniu 14.04.2020 około godz. 15.30 i wtedy się zaczął cały ten cyrk. tzn. omijanie mnie z daleka, ozonowanie samochodu tam gdzie siedziałem itp. Dzisiaj czuję się wykluczony ze środowiska przez strażaków i dyskryminowany ze względu na wykonywany zawód medyczny. Wiem, że nie jestem jedynym takim przypadkiem i zrobię wszystko co tylko możliwe żeby rozpocząć debatę na ten temat i wreszcie z tym skończyć. Jesteśmy ratowniczą formacją mundurową i naszym obowiązkiem jest zachowanie zimnej krwi zwłaszcza wtedy kiedy wszyscy inni już ją stracili....
Zapytam z ciekawości, nie chciałeś WS lub urlopu na ten czas?

Pisał wczesniej, że wyszedł z taką inicjatywą, ale woleli go puścić do domu w zasadzie bez trybu ;)

Gościu, żadni turboratownicy. U mnie też rat. Med na zmianie i do korony jeździ i jakoś normalnie to funkcjonuje. Wszyscy bądźmy odpowiedzialni. Tak to jest, że Ci co najmocniej krzyczą, to w kryzysie najchetniej by uciekli. Jeśli nas z zabezpieczeniem itp. robią w konia to można szumieć, ale jeśli wszystko jest spełnione to cóż, taka to jest praca. Jak to powiedział jeden doktor, nie rozumie młodych lekarzy, którzy uciekają na zwolnienia bo taka jest praca lekarza i trzeba było się z tym liczyć. No cóż przełożenie na nas jest oczywiste. Albo to jest z Twój kolega z roty i zmiany, albo go zostawiasz przy pierwszej lepszej okazji.

Offline marcinwrs

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 17, 2020, 11:05:18 »
Dobrze zrozumiałem:
10.04 miałeś transport pacjenta z potwierdzonym COVID-19, poszedłeś na służbę 14.04 i dopiero wtedy miałeś wywiad z sanepidem? Czy dopiero 14:04 powiadomiłeś dowódcę, czy jeszcze przed służbą dzwoniłeś i uprzedziłeś o sytuacji z 10.04?

Co do osób wyzywających tych czterech, no cóż sami nietykalni turbowirusowcy  :wall:

O każdym przewozie związanym z SARS COV-2 informowałem bezpośrednio komendanta i tylko komendanta. Wiem, że nie miałem obowiązku ale uznałem, że będzie to słuszne gdyby się okazało, że np. coś poszło nie tak i będę musiał iść na przymusowe wolne. Przewóz COVIDA miałem 10.04.2020, Komendanta powiadomiłem 10.04.2020 o godz. 16.00. Służbę planowaną miałem 14.04.2020 i do godziny  około 15.30 pełniłem ją normalnie tzn. śniadanko, szkolenie, ćwiczenie, bajera przy wspólnym stole, itp. O godz 15.00 poinformowano mnie że mam mieć osobną sypialnie, która później zostanie wyozonowana. Zmiana została powiadomiona przez przełożonych o moim przewozie w dniu 14.04.2020 około godz. 15.30 i wtedy się zaczął cały ten cyrk. tzn. omijanie mnie z daleka, ozonowanie samochodu tam gdzie siedziałem itp. Dzisiaj czuję się wykluczony ze środowiska przez strażaków i dyskryminowany ze względu na wykonywany zawód medyczny. Wiem, że nie jestem jedynym takim przypadkiem i zrobię wszystko co tylko możliwe żeby rozpocząć debatę na ten temat i wreszcie z tym skończyć. Jesteśmy ratowniczą formacją mundurową i naszym obowiązkiem jest zachowanie zimnej krwi zwłaszcza wtedy kiedy wszyscy inni już ją stracili....
Zapytam z ciekawości, nie chciałeś WS lub urlopu na ten czas?

Jak zaczął się ten cały cyrk i zmiana powiedziała że albo ja zejdę ze służby albo oni to zaproponowałem komendantowi że zejdę na własną prośbę w ramach urlopu wypoczynkowego. Przełożeni się na to nie zgodzili. Zdjęto mnie ze służby nie podając w jakim trybie jedynie ze słownym zapewnieniem że nie strace finansowo. Jednak sądzę że nie o pieniądze tu teraz chodzi tylko o to jak traktujemy sie nawzajem w służbie.

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 17, 2020, 11:06:37 »
Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie. Niestety z niczego powstała niepotrzebna burza na zmianie, chyba góra uznała na początku, że nie ma sensu mówić na dole.
Śniadanie, obiad i kolację teraz musisz jeść sam ?

W mojej jednostce medyk jeżdżący na karetce, ma wolne i dorabia tam. Nikt mu nie wypominał, że zarobi więcej a nawet nakłaniali by szedł i robił tylko tam ;)

Gościu, żadni turboratownicy.
Napisałem przekornie turbowirusowcy ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2020, 11:11:20 wysłana przez Gosciu »

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 301
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 17, 2020, 13:44:31 »
Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie. Niestety z niczego powstała niepotrzebna burza na zmianie, chyba góra uznała na początku, że nie ma sensu mówić na dole.
Śniadanie, obiad i kolację teraz musisz jeść sam ?

W mojej jednostce medyk jeżdżący na karetce, ma wolne i dorabia tam. Nikt mu nie wypominał, że zarobi więcej a nawet nakłaniali by szedł i robił tylko tam ;)

Gościu, żadni turboratownicy.
Napisałem przekornie turbowirusowcy ;)
Turbowirusowcy jest ok w tej sytuacji ;)

Offline pafnucek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 09, 2021, 21:25:31 »
Hej

Szukam kontaktu do rat med z psp oddelegowanych na szpitale tymczasowe Warszawa, Kraków, Poznań albo jakieś inne jeżeli gdzieś Was wysłali.
Chodzi o sprawy organizacyjne jak to u Was wygląda no i finansowe bo na Śląsku chyba nas robią mocno w bambuko....

Może być wiadomość na priv.

Offline qsefthuko

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 10, 2021, 10:17:08 »
Jeżeli jesteście oddelegowani na podstawie ustawy z dn. 28.10.2020 przez wojewodę, nie powinno być żadnych różnic w płacy ponieważ reguluje to wspomniana ustawa.
Natomiast jeśli macie podpisane umowy bezpośrednio ze szpitalem to płaca i cała organizacja będziesz się różnic.

Offline michas2511

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 11, 2021, 13:50:26 »
Byłem skierowany przez wojewodę na cały luty. Pisz na priv co chcesz wiedzieć.

Offline pafnucek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 13, 2021, 11:07:19 »
zgłoszę się na priv.


Offline pafnucek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 13, 2021, 20:12:10 »
Jeżeli jesteście oddelegowani na podstawie ustawy z dn. 28.10.2020 przez wojewodę, nie powinno być żadnych różnic w płacy ponieważ reguluje to wspomniana ustawa.
Natomiast jeśli macie podpisane umowy bezpośrednio ze szpitalem to płaca i cała organizacja będziesz się różnic.

Decyzja jest na podstawie: ustawy z dnia 5 grudnia 2008 o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych.
Szpital podpisał z nami umowę o pracę na czas określony, w ogóle nie było tematu kontraktu, umowy zlecenia itd itp.
Kazali tylko przynieść zaświadczenie o zarobkach z psp bo nie mogą nam dać mniej niż w psp zarabiamy wieć kokosów nikt się nie spodziewa zwłaszcza, że dostaliśmy info o braku dodatku covidowego....  :gwiazdki:

Offline czakson

  • Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 384
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 14, 2021, 17:21:57 »
Jeżeli jesteście oddelegowani na podstawie ustawy z dn. 28.10.2020 przez wojewodę, nie powinno być żadnych różnic w płacy ponieważ reguluje to wspomniana ustawa.
Natomiast jeśli macie podpisane umowy bezpośrednio ze szpitalem to płaca i cała organizacja będziesz się różnic.

Decyzja jest na podstawie: ustawy z dnia 5 grudnia 2008 o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych.
Szpital podpisał z nami umowę o pracę na czas określony, w ogóle nie było tematu kontraktu, umowy zlecenia itd itp.
Kazali tylko przynieść zaświadczenie o zarobkach z psp bo nie mogą nam dać mniej niż w psp zarabiamy wieć kokosów nikt się nie spodziewa zwłaszcza, że dostaliśmy info o braku dodatku covidowego....  :gwiazdki:

No to dajecie się dymać... ja bylem 2 miesiące. Podpisałem umowę ze szpitalem, dostałem dodatek covidowy, normalne wynagrodzenie i do tego wyplata ze straży i parę bonusów.

Teraz chlopaki ode mnie poszli, ale na jakich zasadach to nie wiem
Serca oddam kobiecie ! Honor tylko ojczyźnie !

Offline pafnucek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 15, 2021, 12:58:10 »
Jeżeli jesteście oddelegowani na podstawie ustawy z dn. 28.10.2020 przez wojewodę, nie powinno być żadnych różnic w płacy ponieważ reguluje to wspomniana ustawa.
Natomiast jeśli macie podpisane umowy bezpośrednio ze szpitalem to płaca i cała organizacja będziesz się różnic.

Decyzja jest na podstawie: ustawy z dnia 5 grudnia 2008 o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych.
Szpital podpisał z nami umowę o pracę na czas określony, w ogóle nie było tematu kontraktu, umowy zlecenia itd itp.
Kazali tylko przynieść zaświadczenie o zarobkach z psp bo nie mogą nam dać mniej niż w psp zarabiamy wieć kokosów nikt się nie spodziewa zwłaszcza, że dostaliśmy info o braku dodatku covidowego....  :gwiazdki:

No to dajecie się dymać... ja bylem 2 miesiące. Podpisałem umowę ze szpitalem, dostałem dodatek covidowy, normalne wynagrodzenie i do tego wyplata ze straży i parę bonusów.

Teraz chlopaki ode mnie poszli, ale na jakich zasadach to nie wiem

Myślisz, że mieliśmy coś do gadania?  :'(

Offline czakson

  • Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 384
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 15, 2021, 18:11:54 »
Skoro ja miałem, to i Wy musieliście mieć 😊
Serca oddam kobiecie ! Honor tylko ojczyźnie !


Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 467
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 02, 2021, 20:34:30 »
Skoro ja miałem, to i Wy musieliście mieć 😊
Może nie było "chętnych" i zostali skierowani przez Wojewodę.
tj. możliwe, dlatego przestrzegałem chłopaków przed taka możliwością - dlatego potwierdzam, u nas również zadowoleni.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 02, 2021, 20:41:05 »
Wszędzie zadowoleni. U mnie z autopsji nie chcieli nadgodzin ze straży bo woleli zaplanować dyżur na sor, pogotowiu..

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 467
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 02, 2021, 21:21:41 »
Wszędzie zadowoleni. U mnie z autopsji nie chcieli nadgodzin ze straży bo woleli zaplanować dyżur na sor, pogotowiu..
Z tym niestety u nas problem, ponieważ 01 wydał zarządzenie "równania nadgodzin".

Offline michas2511

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 03, 2021, 08:10:20 »
Nie popieram pomysłu Pana ministra zapychania dziur w systemie ratownikami medycznymi z PSP, ale Pan przewodniczący z artykułu z linku poniżej powinien weryfikować upubliczniane przez siebie informacje. A ministrowi zarzuca wprowadzanie ludzi w błąd...
https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Strazacy-zamiast-ratownikow-Bukiel-To-jakby-zamiast-komandosow-wyslac-do-akcji-straznikow-miejskich,224616,14.html?fbclid=IwAR1pkVGcPzSePqryfGAvlKpQ7EM32tJXzTVgxxfxneQTKvcZNwBdohVpzFc

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 467
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 03, 2021, 20:30:19 »
Nie popieram pomysłu Pana ministra zapychania dziur w systemie ratownikami medycznymi z PSP, ale Pan przewodniczący z artykułu z linku poniżej powinien weryfikować upubliczniane przez siebie informacje. A ministrowi zarzuca wprowadzanie ludzi w błąd...
https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Strazacy-zamiast-ratownikow-Bukiel-To-jakby-zamiast-komandosow-wyslac-do-akcji-straznikow-miejskich,224616,14.html?fbclid=IwAR1pkVGcPzSePqryfGAvlKpQ7EM32tJXzTVgxxfxneQTKvcZNwBdohVpzFc
To nie ma Ci się podobać.
MZ ma zapewnić opiekę medyczną i tak czyni.

Offline michas2511

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 03, 2021, 23:14:00 »
Ja to rozumiem. W mojej wypowiedzi bardziej chciałem zaakcentować niedoinformowanie Pana przewodniczącego związku lekarzy.