Autor Wątek: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19  (Przeczytany 35479 razy)

Offline Gosciu

• Stary Wyga
  • *
Odp: Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 12, 2021, 14:49:09 »
I jak tam, ktoś coś dostanie na 11 listopada?  Czy już temat wygaszony.
Słyszałem ostatnio że są osoby, dla których nagroda był awans w stopniu, przysługujący z wysługi lat, za pare miesięcy pracy w szpitalu Covid.  :mellow: a w niektórych województwach stazysci pojechali na aspirantkę bo trafiło się pare tygodni delegacji w takim szpitalu. To o co tu chodzi?   :cooo:
Ja słyszałem o patologicznych przypadkach, wysyłania na szkoły " ludzi partii PiS", z listy kandydatów wykreślono nawet RM który był delegowany do szpitala covidowego ( nie mam potwierdzenia, ale coś jest na rzeczy- jednak ludzie jakby bali się poruszać temat).
U mnie jest konkretny 01 wszystko klarowne i przejrzyste, takie przypadki tylko z zasłyszenia.
Ja bym powiedział, że raczej "ludzi związku S". Pisanie podpierd@# do KW, kombinowanie by wsadzić swojego dup$właza na stanowisko, oczerniając obecnie je zajmującego itd.  :wall:

Co do skracania stażu, to nawet o 2 lata. Uważam, że to dobry sposób nagrodzenia, ale aspirantka po nie całym roku pracy w PSP  :gwiazdki:

Offline Eqinox

• VIP
  • *
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 21, 2021, 21:12:41 »
Podlasie to jednak stan umysłu tylko szkoda, że na moje oko upośledzonego.
Ciężkie czasy tworzą silnych mężczyzn...
Silni mężczyźni tworzą dobre czasy...
Dobre czasy tworzą słabych mężczyzn...
Słabi mężczyźni tworzą ciężkie czasy...

Offline LukasPSP

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 04, 2021, 08:41:40 »
Czy znacie jakiś medyków co dostali SPK albo może jest ktoś z was kto się o to stara proszę o odpowiedź albo priv ? Pozdrawiam

Offline ogniomiszcz

• VIP
  • *
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 06, 2021, 21:21:14 »
Wojewoda wielkopolski Michał Zieliński oddelegował do szpitala tymczasowego 25 strażaków z regionu. Posiadają oni uprawnienia ratowników medycznych. Strażacy przyjechali do szpitala covidowego m.in. z Gniezna, Kalisza, Piły, Rawicza, Kępna i Krotoszyna.
https://wiadomosci.wp.pl/szpital-covidowy-w-poznaniu-chorymi-opiekuja-sie-strazacy-6712489354603200a

Offline Compas

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 02, 2022, 13:54:35 »
Wiadomo ilu strażaków ostatecznie zostało oddelegowanych w tej fali na szpitale? Czy zostali wynagrodzenia zgodnie z obietnicami? Widać było ,że Komendant Główny za 3 fala dotrzymał obietnic.

Offline LukasPSP

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 19, 2022, 13:20:13 »
Witam, czy za ostatnią falę i delegacje na szpitale covidowe ktoś coś dostał ? Chociażby awans w stopniu ? Czy już kolejne fale to był tylko haczyk na ludzi i nic nie znaczący covid 😅? Bo tak to wygląda. W tym samym bajzlu braliśmy udział a jednak już żadnej formy podziękowań nie było dla tegorocznych delegowanych... Trochę to niesprawiedliwe. Szkoda bo to demotywuje a dokładają nam tylko coraz więcej obowiązków. Nie licząc, że już są robione plecaki dla ratowników a w planach karetki :)

Offline szampan

• Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 19, 2022, 14:01:38 »
Witam, czy za ostatnią falę i delegacje na szpitale covidowe ktoś coś dostał ? Chociażby awans w stopniu ? Czy już kolejne fale to był tylko haczyk na ludzi i nic nie znaczący covid 😅? Bo tak to wygląda. W tym samym bajzlu braliśmy udział a jednak już żadnej formy podziękowań nie było dla tegorocznych delegowanych... Trochę to niesprawiedliwe. Szkoda bo to demotywuje a dokładają nam tylko coraz więcej obowiązków. Nie licząc, że już są robione plecaki dla ratowników a w planach karetki :)
Ile Ty robisz w PSP? Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?

Offline kapec

• Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 20, 2022, 07:29:01 »
.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2022, 18:51:09 wysłana przez kapec »

Offline czarek16

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 20, 2022, 12:02:44 »
za co docenieni za to ,że to że daliście się wystrychnąć na dudka .

Offline Compas

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 20, 2022, 18:17:00 »
Już za tą falą nie było awansów dla RM

Offline czakson

• Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...
  • Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 22, 2022, 10:35:57 »
Byłem oddelegowany jako jeden z pierwszych i też nic nie dostałem, oprócz pieniędzy na które fizycznie pracowałem 😊 a nie leżałem, bo oddziałowa z IP ściągnęła mnie od razu do siebie bo na co dzień jeżdżę w systemie. Na jakichś oddziałach rehabilitacji covidowej chłopaki pilnowali żeby tylko saturacja nie spadała, a do nas przyjeżdżało wszystko co możliwe jak to na izbę przyjęć, od covidow po zwykle stany nagle. Wiedziałem że tak to będzie wyglądało 🙃 z tym że zdążyłem przywyknąć do obietnic w tej formacji 😊 szkoda tylko że w moim przypadku do oddelegowanie odbiło się trochę kosztem zdrowia, które musiałem chwilę doprowadzać do ładu. Pozdrawiam.
Serca oddam kobiecie ! Honor tylko ojczyźnie !

Offline kapec

• Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 22, 2022, 13:29:37 »
.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2022, 18:50:50 wysłana przez kapec »

Offline czakson

• Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...
  • Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 22, 2022, 21:09:47 »
Nie szukajmy tu logiki 😊 pozdrawiam 😊
Serca oddam kobiecie ! Honor tylko ojczyźnie !

Offline LukasPSP

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 26, 2022, 16:41:57 »
No logiki nie ma, ja też niestety po pracy w szpitalu skończyłem z covidem, który odczułem mocno i też pracowałem na oddziale gdzie było mnóstwo roboty ale jak to zawsze w straży jest są równi i równiejsi. Pozdrawiam:)

Offline wydz408

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 27, 2022, 09:41:35 »
Tak to niestety jest jak PR stawia się ponad wszystko. Najwazniejsze aby samemu skorzystać z corocznego awansu a strażacy niech na to zapier....
Liczy się tylko co przełożeni mogą dla siebie wyciągnąć podlizując się władcom....

Offline Gutek

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 27, 2022, 09:49:32 »
Bardzo trafne posumowanie.Plebs ma ryć,a szlachta ma expresowo awansować.Po całej wykonanej robocie,ani słowa o zwiekszeniu budżetu,nagrodzeniu szeregowych funkcjonariuszy.Teraz bedzie lans na odbudowę Ukrainy i współprace z OSP.

Offline GordonShumway

• Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 27, 2022, 10:12:39 »
Kiedyś w straży słyszałem takie powiedzenie "nikt nie jest w stanie ci tyle dać, ile przełożony jest tobie w stanie obiecać". Ocenę trafności wypowiedzi, pozostawiam każdemu z osobna.

Offline fireman_f

• Stary Wyga
  • *
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 27, 2022, 11:38:35 »
To może Panowie napiszecie jeszcze jak finansowo wyszliście na pracy w tych szpitalach? bo z tego co ja wiem to oddelegowani do pracy w szpitalach MSWiA dostawali zarówno i wypłatę ze straży jak i drugą wypłatę z dodatkiem covidowym z samego szpitala MSWiA która bardzo często była sporo większa niż ta z PSP i nikt z medyków nie narzekał.

Offline Mroovka

• Weteran
  • *
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 27, 2022, 11:58:18 »
Ale chyba problem jest to, że przełożeni nie wszędzie wywiązali się ze swoich deklaracji względem oddelegowanych ratowników medycznych (obiecane awanse, szkoły, nagrody oto ), a nie to że dostali kasę ze szpitali.  :cooo:
To jest chyba sprawa drugorzędna w tym temacie.
15 lat minęło jak jeden dzień....

Offline kapec

• Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 27, 2022, 12:12:16 »
.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2022, 18:50:29 wysłana przez kapec »