Autor Wątek: COVID-19 w SGSP  (Przeczytany 19107 razy)

Offline janosik

• Strażak Sam
  • *
  • OSP & PSP
Odp: COVID-19 w SGSP
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 14, 2020, 23:17:21 »
Jedno trzeba dodać odnośnie SGSP - kto w ostatnim czasie tam bywał ten wie, że jak na uczelnię tego typu, to dyscyplina tam jest żadna, tzn. dwa biura przepustek są chyba tylko z nazwy, bo kto chce tam wejść to wejdzie i wyjdzie nie zauważony przez podchorążego z III roku, który (przypadek  z autopsji) zapytany o rozmieszczenie obiektów, sal itp. na szkole nie wie co jest gdzie. dla przykładu jakieś 2-3 lata temu chciałem wejść w niedzielne popołudnie do SA PSP w Poznaniu i ledwo przekabaciłem młodego, żeby mnie tylko na plac wpuścił...Dlatego jak czytam o tym jak zachowywali się podchorążowie w czasie, gdy już był zakazy/ograniczenia, itp., to jednak okoliczni mieszkańcy widzieli jak było, co nawet w "łonecie" schreibowali.
Miejmy nadzieję, ze nowi komendanci zaczną sprowadzać przyszłych "gwiazdorów" na ziemię, bo poprzednicy wręcz odwrotnie wmawiali jacy to z nich będą mega strażacy :gwiazdki:

Offline simek92

• Bywalec
  • *
  • KM PSP
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 15, 2020, 06:33:25 »
Sama prawda, w Częstochowie również nie wejdziesz ot tak sobie na teren szkoły (przynajmniej kiedyś tak było, nie wiem jak sytuacja obecnie wygląda).

Offline bartu

• Stary Wyga
  • *
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 15, 2020, 08:29:06 »
tylko, że w sgsp jest duży ruch studentów cywilnych, tak samo jest w szkołach aspirantów?