Służba > Związki Zawodowe

Nowe rozporządzenie a obniżenie grupy

(1/4) > >>

FUTERKOWE:
Witajcie.
Nowe rozporzenie o kwalifikacjach zrzuciło dyżurnego SK z 7 grupy. Czy gdzieś, ktoś wpadł na jakieś mądre rozwiązanie aby ludzie na tym nie tracili?
Czy gdzieś nasze władze związkowe działają z załatwieniem tematu?

sorbent:
W naszym woj. Była sugestia, aby jeśli to możliwe dawać stanowisko z grupą 7 (powiedzmy z podziału bojowego). Jeśli z jakichś przyczyn nie było to możliwe zachować wysokość uposażenia - ale to wiadomo, że lipa bo w dłuższej perspektywie plecy. O tej jednej grupie zapomniano lub była przedmiotem handlu. Choć pewnie znajdzie się ktoś, kto zacznie udowadniać ze to dla dobra strażaków.

FUTERKOWE:
7 grupa czyli D-ca zastepu.....niestety mamy wymóg posiadania uprawnień do obsługi sprzętu z JRG. Dyżurni nie mają.

GordonShumway:

--- Cytat: sorbent w Kwiecień 14, 2020, 23:58:17 ---W naszym woj. Była sugestia, aby jeśli to możliwe dawać stanowisko z grupą 7 (powiedzmy z podziału bojowego). Jeśli z jakichś przyczyn nie było to możliwe zachować wysokość uposażenia - ale to wiadomo, że lipa bo w dłuższej perspektywie plecy. O tej jednej grupie zapomniano lub była przedmiotem handlu. Choć pewnie znajdzie się ktoś, kto zacznie udowadniać ze to dla dobra strażaków.

--- Koniec cytatu ---
Dlaczego ktoś z SK miałby zajmować stanowisko z PB fizycznie nie będąc na podziale? Już widzę to oburzenie jak by miało być odwrotnie.

sorbent:
czyli ty jesteś za tym, aby ludziom obniżyć grupę i już?? no ciekawa koncepcja.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej