Autor Wątek: Wirus grypy COVID-19 a izolowane zdarzenia  (Przeczytany 175666 razy)

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 441
Odp: Wirus grypy COVID-19 a izolowane zdarzenia
« Odpowiedź #700 dnia: Październik 13, 2020, 11:42:13 »
Lekarze rodzinni zamykają przychodnie przed pacjentami dlaczego ich nie pociągną do pomocy tylko nas. Większość wykształciła się za pieniądze podatników to niech teraz spłaca ten dług a nie najłatwiej wypychać strażaka bo on zawsze pomoże za dobre słowo.
Od kiedy to lekarze są właścicielami przychodni?
He he no właśnie to jak to jest ??? Dlaczego nie przyjmują skoro urzędy pracują i sklepy itd ???

Offline Rezerwista22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Wirus grypy COVID-19 a izolowane zdarzenia
« Odpowiedź #701 dnia: Październik 13, 2020, 21:55:51 »
Lekarze rodzinni zamykają przychodnie przed pacjentami dlaczego ich nie pociągną do pomocy tylko nas. Większość wykształciła się za pieniądze podatników to niech teraz spłaca ten dług a nie najłatwiej wypychać strażaka bo on zawsze pomoże za dobre słowo.
Od kiedy to lekarze są właścicielami przychodni?
Może źle to ująłem bo przez to ze lekarze rodzinni nie chcą przyjmować pacjentów tak się dzieje ale zdarza się też że są właścicielami np u mnie w mieście jest dwie takie przychodnie. Budynki postawione za pieniądze lekarza świadczone są usługi na NFZ oraz prywatnie. I oczywiście postawione za uczciwie zarobione pieniądze tylko jak chcesz załatwić coś na NFZ to się nie da.

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 467
Odp: Wirus grypy COVID-19 a izolowane zdarzenia
« Odpowiedź #702 dnia: Październik 14, 2020, 05:40:25 »
Lekarze rodzinni zamykają przychodnie przed pacjentami dlaczego ich nie pociągną do pomocy tylko nas. Większość wykształciła się za pieniądze podatników to niech teraz spłaca ten dług a nie najłatwiej wypychać strażaka bo on zawsze pomoże za dobre słowo.
Od kiedy to lekarze są właścicielami przychodni?
Może źle to ująłem bo przez to ze lekarze rodzinni nie chcą przyjmować pacjentów tak się dzieje ale zdarza się też że są właścicielami np u mnie w mieście jest dwie takie przychodnie. Budynki postawione za pieniądze lekarza świadczone są usługi na NFZ oraz prywatnie. I oczywiście postawione za uczciwie zarobione pieniądze tylko jak chcesz załatwić coś na NFZ to się nie da.
Może i wywołam burze, ale czt również by tak wyglądała Służba Zdrowia sprywatyzowana ?

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
Odp: Wirus grypy COVID-19 a izolowane zdarzenia
« Odpowiedź #703 dnia: Październik 14, 2020, 11:14:27 »
Ani by nie wyglądała, ani nie wygląda. Ten sam lekarz, który boi się Covida i na NFZ nie przyjmuje bez problemu przyjmuje prywatnie.

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Wirus grypy COVID-19 a izolowane zdarzenia
« Odpowiedź #704 dnia: Październik 14, 2020, 11:30:23 »
No właśnie dziwne że do przychodni nie ma wstępu a po pracy kiedy kończą ocierają się w sklepach z masą innych ludzi i do tego prywatnie normalnie przyjmują i wtedy się nie boją kontaktu. Beznadzieja...