Autor Wątek: Odwołanie kardiolog  (Przeczytany 3319 razy)

Offline adamek1892

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odwołanie kardiolog
« dnia: Luty 24, 2020, 12:11:53 »
Witam w środę jadę do Poznania do ckl ponieważ odwolywalem się z powodu niedomykalnosci zastawki trójdzielnej miał ktoś może podobny przypadek albo mógłby ktoś opisać jak wygląda komisja na odwołaniu?

Offline Tomasz2009

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Odwołanie kardiolog
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2023, 22:33:06 »
Cześć
Czy mógłbyś opisać jak wyglądało Twoje odwołanie do CKL i czy się udało? Bardzo by mi się ta informacja przydała

Offline seksyjny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 216
Odp: Odwołanie kardiolog
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2023, 07:41:26 »
Witam w środę jadę do Poznania do ckl ponieważ odwolywalem się z powodu niedomykalnosci zastawki trójdzielnej miał ktoś może podobny przypadek albo mógłby ktoś opisać jak wygląda komisja na odwołaniu?
kiedyś usłyszałem od kardiologa, że tą przypadłość ma 3/4 populacji. ważne jest jaki stopień niedomykalności jest. także myślę, że szanse masz duże.

Offline Tomasz2009

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Odwołanie kardiolog
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2023, 09:48:59 »
W rozporządzeniu jest napisane że zarówno łagodne jak i zaawansowane wady zastawkowe serca to N.
I tak się zastanawiam czy ktoś przeszedł komisję, jak miał wpisaną śladową niedomykalność.

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: Odwołanie kardiolog
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 24, 2023, 13:55:45 »
Cześć
Czy mógłbyś opisać jak wyglądało Twoje odwołanie do CKL i czy się udało? Bardzo by mi się ta informacja przydała
Napisz do niego wiadomość prywatną. Temat jest z przed trzech lat, a autor aktywny był rok temu. 

Offline Tomasz2009

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Odwołanie kardiolog
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 24, 2023, 14:08:26 »
Faktycznie 😅 dzięki!