Autor Wątek: Umundurowanie służbowe  (Przeczytany 16091 razy)

Offline olo998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Umundurowanie służbowe
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 02, 2021, 15:44:24 »
Witam niedawno skończyłem studia  podyplomowe SPK i mam magistra nie na szkole głównej czy mogę nosić na mundurze absolwentkę SGSP?

Offline aspirant7

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Umundurowanie służbowe
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 02, 2021, 15:48:32 »
Witam niedawno skończyłem studia  podyplomowe SPK i mam magistra nie na szkole głównej czy mogę nosić na mundurze absolwentkę Sgsp? Absolwentkę możesz nosić ale nie studiów inż srebna czy złota mgr bo to nie ukonvyxles

Offline olo998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Umundurowanie służbowe
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 02, 2021, 15:54:44 »
Ale absolwentki chyba nie ma po ukończeniu studiów podyplomowych to jaką trzeba nosić? Pozdrawiam

Offline zeroberto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Umundurowanie służbowe
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 02, 2021, 16:06:35 »
Ale absolwentki chyba nie ma po ukończeniu studiów podyplomowych to jaką trzeba nosić? Pozdrawiam
Przyjrzyj się przełożonym, którzy ukończyli takowe i będziesz widział. Chociaż myślę że to pytanie to jakaś prowokacja :gwiazdki:
"Nie boję się armii lwów prowadzonej przez owce, boję się armii owiec prowadzonej przez lwy"

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 902
Odp: Umundurowanie służbowe
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 02, 2021, 17:10:22 »
Witam niedawno skończyłem studia  podyplomowe SPK i mam magistra nie na szkole głównej czy mogę nosić na mundurze absolwentkę SGSP?
Jak ukończyłeś jakąkolwiek podyplomówkę w SGSP, to przy okazji wręczenia dyplomu/świadectwa ukończenia dostajesz też czerwone pudełko z absolwentką do wpięcia w klapę munduru.
Poczekaj na wręczenie świadectw.
I tak, możesz ją nosić na mundurze.
Tak wygląda: https://www.gov.pl/web/kgpsp/powolanie-zastepcy-mazowieckiego-komendanta-wojewodzkiego-psp (zobacz pan z wąsem).
Si vis pacem, para bellum

Offline olo998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Umundurowanie służbowe
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 02, 2021, 17:40:10 »
Dzięki bardzo
Pozdrawiam

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.141
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2021, 19:05:03 wysłana przez ogniomiszcz »