Autor Wątek: Programy Tv  (Przeczytany 16438 razy)

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Programy Tv
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 05, 2004, 09:50:20 »
Cytuj
Więcej informacjii o filmie "Bądź przy mnie" znajdziecie tutaj:
http://tv.wp.pl/program.html
Nie wiem czy to cos pomoże komus ale może tak  - pewnie juz kazdy tu wcześnie zajrzał
Chyba już widziałem ten film, widzialem też film dokumentalny o zdarzeniu po którym został on nakręcony - w wyniku wypadku dziewczynka straciła nogę :(. Moim zdanie da radę go obejzec.
Jeśli to ten film o którym myślę to zwróćcie uwagę jak chłopaki robią pianę - biegają z takimi hoboczkami i podpinają je do prądownic albo wywornic... ale mogę sie mylić.
Pozdrawiam, Sylwek

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Programy Tv
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 12, 2004, 11:53:55 »
Witam,
na torencie http://www.torrent.prv.pl/ pojawił się film francuskiej ekipy filmowej filmującej prace nowojorskich strażaków  pamiętnego 11 września 2001...
Pozdrawiam, Sylwek

Dodane:
trochę zmieniłem link... ale to do tej samej - może teraz będzie bez problemów wchodziła, filmu szukajcie w dziale... film :)  
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2004, 14:29:16 wysłana przez Sylwek »

Offline Feuerwehr

  • miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie....
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • .Ty mi o panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
    • http://www.sapsp.pl
Programy Tv
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 19, 2004, 20:25:55 »
Wszystkim polecam film "Ognista Burza"   "Firestorm"


Jesse Graves (Howie Long) dowodzi elitarną grupą strażaków, którzy docierają na spadochronach w miejsca, gdzie ogień uwięził bezbronnych ludzi. Pewnego dnia z więzienia ucieka groźny bandyta, Earl Shaye (William Forsythe). Wraz z towarzyszami podpala las, by pod osłoną żywiołu uniknąć pościgu. W drodze przestępca zabija dwóch współwięźniów. Jego zniknięcie odkrywa strażak Wynt (Scott Glenn). Tymczasem szalejący pożar odcina od świata kilka osób, między innymi młodą panią ornitolog, Jennifer (Suzy Amis). Jesse co prawda dociera do niej na spadochronie, jednak otacza ich morze ognia...


 Emisja filmu w poniedziałek  23.02.04 na antenie POLSATU o godzinie 21.10


Nie przegabcie !!!!
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2004, 21:33:51 wysłana przez Feuerwehr »
"Odwaga może doprowadzić do śmierci, jednak ona jest obowiązkowa"

Offline KICZO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
    • http://
Programy Tv
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 28, 2004, 20:20:27 »
Cytuj
Witam,
na torencie http://www.torrent.prv.pl/ pojawił się film francuskiej ekipy filmowej filmującej prace nowojorskich strażaków  pamiętnego 11 września 2001...
Pozdrawiam, Sylwek

Dodane:
trochę zmieniłem link... ale to do tej samej - może teraz będzie bez problemów wchodziła, filmu szukajcie w dziale... film :)
niestety ta domena jest chwilowo zablokowana :(

Młodzik

  • Gość
Programy Tv
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 28, 2004, 23:51:33 »
Witam a czy przypadkiem nie chodzi o link http://www.torrent.org.pl ?? bo ta stronka dziala.. tylko nie ogladalem jeszcze wszystikiego i nie natrafilem na taki film..  ;)
pozdrawiam

Offline KICZO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
    • http://
Programy Tv
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 29, 2004, 09:40:30 »
film znalazłem ale niewiem jak go można ściągnąć ???  
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2004, 09:41:09 wysłana przez KICZO »

Młodzik

  • Gość
Programy Tv
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 29, 2004, 12:44:04 »
hehe ja tez nie wiedzialem.. dopiero Sylwek mnie uswiadomił :P  ;)  ABY sciagac z torrenta, trzeba zainstalowac klienta (jest ona w gornym prawym rogu) i wtedy jak macie klienta zainstalowanego to po kliknieciu na plik on sie sam wlacza i sie sciaga;>
Tam zreszta wszystko pisze ;>

Offline ratolek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 189
Programy Tv
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 27, 2004, 16:25:29 »
Hej. Od pierwszego tygodnia kwietnia 2004 na TV4 ma leciec dokument pt.:"Strazacy". Juz zacieram rece.
Jesli chodzi o inne to bardzo mi sie podoba "Backdraft" [Ognisty Podmuch] z Kurtem Russelem miedzy innymi.

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Programy Tv
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 31, 2004, 10:04:15 »
WTOREK - 6 kwietnia 2004 - godzina 21:40 - program TV4 - pierwszy odcinek magazynu "Strażacy
Czy ktoś z was coś wie więcej na temat tego programu? Co tam będzie pokazywane?

Offline Piotrek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Programy Tv
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 31, 2004, 20:17:30 »
Tyle znalzłem w programie TV B)

"Strażacy"  wtorek 06.04.2004 21:40 TV4  
Program przedstawiający pracę i życie ratowników związanych ze strażą pożarną. Dokument prezentuje wszystkie sytuacje i dziedziny, w które bywa zaangażowana straż pożarna. Ukazane zostaną akcje takie jak gaszenie pożarów i ratowanie ludzkiego życia, znajdą się w nim także zabawne sytuacje z życia codziennego, w których pomoc strażaków jest nieodzowna, jak ściąganie kota z dachu czy wyciąganie konia ze studni. Kamery towarzyszyć będą strażakom również podczas działań specjalnych, takich jak akcje wysiedleńcze ludności z terenów zagrożonych czy działania z zakresu ratownictwa chemicznego.
 

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Programy Tv
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 01, 2004, 11:21:18 »
Nie mam TV4 - jeśli ktoś to będzie nagrywał i później będzie mógł się podzielić to będę baaaaaaaaaaaaardzo wdzięczny.
Pozdrawiam, Sylwek

Offline czerwonypies

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 133
Programy Tv
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 02, 2004, 20:44:39 »
DISCOVERY 02.04.2004 godz 23,00 amerykański chopper - maszyna dla strazaków
pozdro

Młodzik

  • Gość
Programy Tv
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 06, 2004, 22:22:06 »
Jak po dokumencie "strazacy" na TV 4??

Moje takie pierwsze odczucie po obejzeniu tego to to iz program ten jest przeznaczony glownie dla laikow.. ;) a jak Wy uwazacie?

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.141
Programy Tv
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 06, 2004, 22:42:51 »
Kicha :angry:  

Offline SeniorSiara

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 174
Programy Tv
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 06, 2004, 22:59:31 »
Porażka, kiepskie zdjęcia, fatalna narracja, zero odgłosów akcji, denny podkład muzyczny.
Co najważniejsze brak dynamiki. (Porównajcie podobne filmy produkcji USA).
Zobaczymy, co będzie dalej!
Chętnie poznałbym opinie ludzi niezwiązanych z branżą!
Pozdrawiam!  

Offline Hanti

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Programy Tv
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 06, 2004, 23:28:10 »
Kiedy powtórka tego pierwszego odcinka, niestety nie mogłem obejrzeć, jak ktos wie to czekam na informacje.

Offline SeniorSiara

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 174
Programy Tv
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 07, 2004, 00:09:40 »
Witam Hanti!
Niestety TV4 nie przewiduje powtórek tego programu; przynajmniej narazie.
Zachęcam do odwiedzenia www.tv4.pl.
Tam jest krótka recenzja tegoż cyklu, jak również dokładna ramówka w której możesz poszukać ewentualnych powtórek(ja niestety nie znalazłem).
Pozdrawiam :rolleyes:  

Offline druh Marek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 247
Programy Tv
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 07, 2004, 08:41:14 »
o widzę że nie za dobry był ten odcinek. Niestety nie oglądałem - 5 minut do programu a tu syrena wyje. aaaaghhhhrrrr No ale miałem przyanjmniej coś do roboty a i wrażeń nie zabrakło :lol:

mam nadzieję że następny odcinek już sobie obejrzę :rolleyes:  

Offline Hanti

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Programy Tv
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 07, 2004, 12:52:50 »
No właśnie i u nas podniosła się w połowie programu, wyszły dwa wozy ale ja i tak byłem w pracy, ani nie gasiłem, ani nie oglądałem. Kiepsko, może ma ktoś nagrany lub jakoś tak.
Pozdrawiam Hanti
 

Offline ratolek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 189
Programy Tv
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 08, 2004, 20:46:38 »
Hej.
Ktos zdaje sie pytal sie o zdanie laika na ten temat!
Zupelnym laikiem nie jestem ale powiem ze nie wiem jak oceniac dzialke pozarnicza-moim zdaniem to ciekawe i cos nowego! Od strony przedlekarskiej troche sie znam i to czego strazakow ucza bylo wporzadku-jesli chodzi o cwiczenia na terenie szkoly podoficerskiej.  

Offline INI

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Programy Tv
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 08, 2004, 21:11:05 »
a powtórek nie ma ???? przecież na TV4 zawsze powtarzają programy :unsure:  

john

  • Gość
Programy Tv
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 09, 2004, 17:09:54 »
Cytuj
Od strony przedlekarskiej troche sie znam i to czego strazakow ucza bylo wporzadku-jesli chodzi o cwiczenia na terenie szkoly podoficerskiej.
Jezeli mowisz od strony przedlekarskiej to ok. Od strony pożarniczej to kicha. Tego wykladowce ze szkoly podoficerskiej to powinni za jaja powiesic. Mlodych do kanalow bez aparatow,linki, lacznosci !!! Ktos uslyszal gdzie ta szkola byla ??? Strata czasu i pieniedzy.

Offline ratolek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 189
Programy Tv
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 09, 2004, 18:46:03 »
To Szkola Podoficerska w Bydgoszczy!!! (kolega mi mowil ze mial tam zawody ratownicze). Dzieki za uwage dotyczace zabezpieczen w kanalach.

Offline KICZO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
    • http://
Programy Tv
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 18, 2004, 09:52:05 »
Z tego co ja wiem to powtórka leci o 9:00 rano we wtorki.  :D  

Offline INI

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Programy Tv
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 18, 2004, 10:58:16 »
Program jak dla mnie za krótki, ma słabe nagłośnienie. Mam nadzieje że w przyszłych odcinkach pokażą materiały za akcji rat. chemicznego. A jak narazie obejrzałem 2 odcinki i nie mam zamiaru przegapić ani jednego.

Aha na TVN Turbo czasami też można trafić na materiały o wozach pożarniczych. 2-3 tygodnie temu w jednym z programów pokazywali Magirusy.

Pozdro.