Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Kto do SGSP w 2020?

<< < (2/32) > >>

fireldz:
W sedno! :rofl:
Ale tez chlopak przychodzac w struktury PSP z poziomu SA tez mogl zmienic zdanie na temat pracy po obu szkolach. Gdzie po SA jeszcze szansa na podzial jest, a po SGSP jestes pionkiem i tak naprawde robisz "kariere" w strazy. A nie kazdemu to pasuje ;)

zeroberto:

--- Cytat: fireldz w Listopad 26, 2019, 13:56:43 ---W sedno! :rofl:
Ale tez chlopak przychodzac w struktury PSP z poziomu SA tez mogl zmienic zdanie na temat pracy po obu szkolach. Gdzie po SA jeszcze szansa na podzial jest, a po SGSP jestes pionkiem i tak naprawde robisz "kariere" w strazy. A nie kazdemu to pasuje ;)

--- Koniec cytatu ---
Po 3 miesiącach to może zmienić zdanie na temat użycia mopa płaskiego zamiast mopa sznurkowego lub paskowego. Po SGSP też jest szansa na podział. I nie rozumiem czemu po SGSP jesteś pionkiem? Po SA jesteś gońcem, królem, a może wieżą?  :gwiazdki:
Może o tym kto i co robi po szkole wypowiedziałyby się osoby w służbie?
I po SA i po SGSP możesz trafić na podział i możesz trafić do biura czy na PSK/MSK. Wszystko zależy od wizji komendanta, który to decyduje o polityce kadrowej w komendzie. Są przypadki, że to nie oficer a aspirant chcący iść na studia zaoczne słyszy słowa: "Dobrze. Dostaniesz skierowanie, ale od przyszłego miesiąca wydział kontrolno-rozpoznawczy." Tak na prawde nikt nie jest w stanie przewidzieć, co kto będzie robił po ukończeniu szkoły(zarówno SGSP jak i SA). To jest służba.

Kacper956:
Nie oceniam ludzi po sgsp tylko sytuację jaka tam panuje, info z ręki podchorążych. Chciałem się dostać, nie dostałem się I nie żałuję że jestem teraz Kadetem, główna będę chciał zrobić zaocznie.
A co do niskich progów to nie wiem czy miały one wpływ na to czy się dostałem, skoro byłem w połowie listy...

zeroberto:

--- Cytat: Kacper956 w Listopad 26, 2019, 14:26:25 ---Nie oceniam ludzi po sgsp tylko sytuację jaka tam panuje, info z ręki podchorążych. Chciałem się dostać, nie dostałem się I nie żałuję że jestem teraz Kadetem, główna będę chciał zrobić zaocznie.
A co do niskich progów to nie wiem czy miały one wpływ na to czy się dostałem, skoro byłem w połowie listy...

--- Koniec cytatu ---
I żyj tymi dwiema nadziejami.
Zobaczymy jak w życiu zweryfikują Cię "Ci kapitanowie co nic praktycznego nie umieją".

Kacper956:
dokładnie tak jak mówisz, życie zweryfikuje ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej