Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Kto do SGSP w 2020?

(1/32) > >>

Misiek1:
Nowy rok coraz bliżej tematu brak, a chętni na pewno są wśród nas... Szkoła Główna kto idzie??  :straz: :straz: :wiedzma:

Eqinox:

--- Cytat: Misiek1 w Październik 31, 2019, 19:58:38 ---Nowy rok coraz bliżej tematu brak, a chętni na pewno są wśród nas... Szkoła Główna kto idzie??  :straz: :straz: :wiedzma:

--- Koniec cytatu ---
Może lepiej jakiś półotwarty zakład karny wybrać?

Balkej19:
 Czy liczba punktów 101.4 z matury jest wystarczająca czy lepiej poprawiać coś?
Ps: obecnie studiuję na pierwszym roku ratownictwo medyczne na warszawskim uniwersytecie medycznym ale za rok chciałbym znaleźć się na Pożarnictwie

Kacper956:
lepiej iść do aspirantki. na głównej jest syf, po niej jesteś kapitanem co nic praktycznego nie umie. po SA zrobić sobie zaocznie główną i bajlando.
w sgsp jest masakra, tyle czasu w zamknieciu, zajęć nie powiem ile, zero luzu.

zeroberto:

--- Cytat: Kacper956 w Listopad 25, 2019, 14:33:37 ---lepiej iść do aspirantki. na głównej jest syf, po niej jesteś kapitanem co nic praktycznego nie umie. po SA zrobić sobie zaocznie główną i bajlando.
w sgsp jest masakra, tyle czasu w zamknieciu, zajęć nie powiem ile, zero luzu.

--- Koniec cytatu ---
A teraz zapraszam do historii:

--- Cytat: Kacper956 w Październik 24, 2017, 20:20:01 ---też będę próbował się dostać do SGSP, w maju maturkę piszę z angielskiego, matmy i fizyki. Ma ktoś jakieś porady jak się przygotować do toru przeszkód? mam nadzieję, że się uda bo od małego chciałem do straży  :straz:

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Kacper956 w Maj 10, 2018, 14:42:31 ---jak dzwoniłem do Warszawy i spytałem ile jest juz osób mniej więcej to zasugerowała mi abym dobrze ćwiczył na wfie :P

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Kacper956 w Lipiec 09, 2018, 18:06:29 ---gratuluje, jednocześnie zazdroszcząc tym co się udało. powodzenia panowie

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Kacper956 w Wrzesień 29, 2018, 18:42:18 ---myśle ze SGSP jest najlepsza opcja bo wtedy będziesz miał opcje awansów lepsze niż po sapsp. a jeśli chodzi o sa/cs to wszędzie podobnie. zawsze mozesz się starać po sa o pójście na sgsp zaoczne

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Kacper956 w Czerwiec 14, 2019, 19:17:12 ---czy tylko ja miałem problem z tym drążkiem ze był mega śliski? 20pkt poszło się ... :/

--- Koniec cytatu ---
Kacperku ląduj na ziemi.. Nie udało się w 2018 do SGSP i SA PSP.. W 2019 wzięli do SA bo niskie progi były i teraz piszesz głupoty na forum. Cóż za żenująca hipokryzja.  Pamiętaj.. tu nic nie ginie ;)
Nie wiem jak masz czelność oceniać ludzi po 4 latach SGSP mając 3 miesiące w SA..
I na koniec miodzio:

--- Cytat: Kacper956 w Czerwiec 03, 2019, 12:21:25 ---kozak w necie pizda w świecie, standardzik

--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej