Autor Wątek: Perspektywiczne szkolenia, studia i kierunki edukacji?  (Przeczytany 10099 razy)

Offline dezert

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Perspektywiczne szkolenia, studia i kierunki edukacji?
« dnia: Październik 13, 2019, 10:51:52 »
Jakie waszym zdaniem są obecnie perspektywiczne szkolenia, studia i kierunki edukacji? Takie, aby zaprocentowały w przyszłości.

Offline Kapi937

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 219
Odp: Perspektywiczne szkolenia, studia i kierunki edukacji?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2019, 11:42:22 »
Informatyka

Offline zenor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Perspektywiczne szkolenia, studia i kierunki edukacji?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2019, 09:23:38 »
Muszę się pod tym podpisać - szeroko pojęta branża IT może liczyć na naprawdę dobre zarobki. Oczywiście informatyka to dosyć szerokie pojęcie. Bo w ramach tej dziedziny jest wiele specjalności. Część z nich zarabia dobrze, a pozostała część zarabia trochę mniej, ale i tak zwykle powyżej średniej krajowej.
Studia - to dobry czas, bo wiele rzeczy, przywilejów socjalnych jest po prostu prostudenckich. Mam tutaj na myśli różnego rodzaju stypendia, kredyty studenckie na preferencyjnych warunkach i inne tego typu.  Odsyłam jeszcze tutaj: https://www.konto-studenckie.pl/ - takich ofert nie otrzyma nie student.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2019, 15:38:02 wysłana przez zenor »

Offline igorm

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Perspektywiczne szkolenia, studia i kierunki edukacji?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2022, 14:23:43 »
Jakie waszym zdaniem są obecnie perspektywiczne szkolenia, studia i kierunki edukacji? Takie, aby zaprocentowały w przyszłości.

Dużo zarabia się w IT, po kierunkach technicznych oraz po kierunkach medycznych. Duże zarobki dają prace typowo fizyczne jak w budowlance, które nie wymagają ukończenia studiów wyższych.

Offline Pawello6

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Perspektywiczne szkolenia, studia i kierunki edukacji?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2022, 09:51:34 »
Myślę, że kariera wojskowa też jest całkiem ok. Ale do tego oczywiście potrzebne predyspozycje. Osobiście zastanawiam się nad jakimś tego rodzaju szkoleniem marketingowym.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2022, 13:33:10 wysłana przez Pawello6 »