Rozwój osobisty i zawodowy > Szkolenie, doskonalenie, ćwiczenia

Perspektywiczne szkolenia, studia i kierunki edukacji?

(1/1)

dezert:
Jakie waszym zdaniem są obecnie perspektywiczne szkolenia, studia i kierunki edukacji? Takie, aby zaprocentowały w przyszłości.

Kapi937:
Informatyka

zenor:
Muszę się pod tym podpisać - szeroko pojęta branża IT może liczyć na naprawdę dobre zarobki. Oczywiście informatyka to dosyć szerokie pojęcie. Bo w ramach tej dziedziny jest wiele specjalności. Część z nich zarabia dobrze, a pozostała część zarabia trochę mniej, ale i tak zwykle powyżej średniej krajowej.
Studia - to dobry czas, bo wiele rzeczy, przywilejów socjalnych jest po prostu prostudenckich. Mam tutaj na myśli różnego rodzaju stypendia, kredyty studenckie na preferencyjnych warunkach i inne tego typu.  Odsyłam jeszcze tutaj: https://www.konto-studenckie.pl/ - takich ofert nie otrzyma nie student.

igorm:

--- Cytat: dezert w Października 13, 2019, 10:51:52 ---Jakie waszym zdaniem są obecnie perspektywiczne szkolenia, studia i kierunki edukacji? Takie, aby zaprocentowały w przyszłości.

--- Koniec cytatu ---

Dużo zarabia się w IT, po kierunkach technicznych oraz po kierunkach medycznych. Duże zarobki dają prace typowo fizyczne jak w budowlance, które nie wymagają ukończenia studiów wyższych.

Pawello6:
Myślę, że kariera wojskowa też jest całkiem ok. Ale do tego oczywiście potrzebne predyspozycje. Osobiście zastanawiam się nad jakimś tego rodzaju szkoleniem marketingowym.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej