Autor Wątek: Wnioski do PZU  (Przeczytany 14334 razy)

Offline katopo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 332
Wnioski do PZU
« dnia: Październik 08, 2019, 15:18:14 »
Jak długo czekaliście na rozpatrzenie wniosku do PZU? Chodzą pogłoski (zasłyszane od kilku osób na internecie) że dostawali odpowiedz po około dniu. Ja sam składałem kilka dni temu i cisza.

Offline klepi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 122
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2019, 15:41:37 »
A dostałeś wogole jakieś potwierdzenie złożenia wniosku na e-mail? Bo ja nic takiego nie mam izasyanawiam się czy dobry adres podałem

Offline mario1662

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2019, 19:21:25 »
Ja dziś składałem wniosek i też nie dostałem żadnego potwierdzenia czy wniosek dotarł.

Offline lukaszenko

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 330
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2019, 20:32:21 »
U mnie również brak potwierdzenia e-mail o złożonym wniosku
I ósmego dnia Bóg stworzył strażaka

"co nie uśmierci, to podwójnie wzmocni mnie"

Offline jolkipolki101

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2019, 10:02:06 »
Mam pytanie do osób skłądających. Jakie załączniki załączaliście do wniosku? Co to w ogole maja byc za załączniki? Umowy partnreskie? Wydruki sprzetu jaki chce sie kupic? Zdjęcia jakies? BO nie wiem o co PZU ma na mysli.

Offline katopo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 332
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2019, 11:01:07 »
Dostałem informację że wnioski będą rozpatrzone do około 10 listopada

Offline klepi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 122
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2019, 13:37:39 »
Mam pytanie do osób skłądających. Jakie załączniki załączaliście do wniosku? Co to w ogole maja byc za załączniki? Umowy partnreskie? Wydruki sprzetu jaki chce sie kupic? Zdjęcia jakies? BO nie wiem o co PZU ma na mysli.
Załączniki są bez gwiazdek. Być może nie są konieczne. Ja w pierwszym stworzyłem budżet. Czyli tabelkę na co i ile potrzebuje.
Edit: info potwierdzone. Załączniki nie są wymagane
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2019, 17:09:44 wysłana przez klepi »

Offline strażakochotnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 19, 2019, 17:39:35 »
Czy wasza jednostka otrzymała dofinansowanie od PZU lub jakąś pozytywną informację?
Na ich stronie pojawiło się info że nie mogą jednak wesprzeć wszystkich i tylko tyle.

Offline junior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 147
    • http://www.ospopole.prv.pl
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 22, 2019, 16:47:52 »
Dzisiaj otrzymałem maila z PZU. Napisali, że otrzymali dużo wniosków i nie są w stanie wszystkim pomóc. W mailu brak niestety jednoznacznego wskazania, że złożony przez nas wniosek został odrzucony.

Offline klepi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 122
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 22, 2019, 21:52:11 »
Info od prowadzącego oficjalny profil na fb. :

Bardzo przepraszamy za wcześniejszą błędną interpretację. Wyżej przedstawiona wiadomość jest potwierdzeniem złożenia wniosku. Do końca tego tygodnia mamy nadzieję, że uda nam się wysłać wiadomości do OSP, których wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie. Pozdrawiamy!

Więc odpowiedzi jeszcze nikt nie dostał.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2019, 07:03:48 wysłana przez klepi »

Offline cuekawydruh

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 23, 2019, 08:50:55 »
Ja to wysłałem ok 3 tyg.temu i nic nie dostałem, ani potwierdzenia dostarczenia ani odmowy udzielenia. A mail był na pewno dobry bo trzy razy sprawdzałem.
Pozdrawiam

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 23, 2019, 12:33:50 »
Czy wasza jednostka otrzymała dofinansowanie od PZU lub jakąś pozytywną informację?
Na ich stronie pojawiło się info że nie mogą jednak wesprzeć wszystkich i tylko tyle.
Tak dostaliśmy pozytyw 6000 o które wnioskowaliśmy przy wkładzie 500 zł . W ciągu 2 tygodni umowa ma być podpisana

Offline qwerty12364

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 23, 2019, 14:00:40 »
Czy to była pierwsza wiadomość od PZU? Czy wczesniej otrzymaliście może potwierdzenie złożenia wniosku o treści podobnej jak wyżej? Kiedy składaliście wniosek?

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 23, 2019, 14:03:23 »
Czy to była pierwsza wiadomość od PZU? Czy wczesniej otrzymaliście może potwierdzenie złożenia wniosku o treści podobnej jak wyżej? Kiedy składaliście wniosek?
była to jedyna odpowiedz jaka dostaliśmy . Składałem jakieś 2 tygodnie po ogłoszeniu naboru. Potwierdzeniem był tylko numer jaki wyskoczył podczas elektronicznego składania wniosku. Nic więcej .

Offline qwerty12364

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 23, 2019, 14:40:10 »
Dzięki za odp. I oczywiście gratulacje! My dzisiaj otrzymaliśmy wiadomość o tej samej treści jak wyżej, że nie są wstanie pomóc wszyskim jednostkom. Także chyba po ptokach. Wniosek składaliśmy 6.10.

Offline katopo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 332
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 23, 2019, 15:31:48 »
My też dostaliśmy pozytywną odpowiedź

Offline klepi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 122
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 23, 2019, 15:35:09 »
My też dostaliśmy pozytywną odpowiedź
Dostaliście pozytywną odpowiedź? Co to znaczy? Jakiej treści?

Offline katopo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 332
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 23, 2019, 15:41:17 »
Mail takiej treści:

Cytuj
Szanowni Państwo,

decyzją Komitetu Sponsoringu, Prewencji i CSR wniosek złożony przez Ochotniczą Straż Pożarną otrzymuje dofinansowanie w kwocie 8 tys. zł. w ramach akcji prewencyjnej Pomoc To Moc.

W celu ustalenia szczegółów umowy i jej podpisania skontaktuje się z Państwem Koordynator Zespołu Prewencji i CSR z PZU, najpóźniej w ciągu 14 dni.

 

Z pozdrowieniami,

 

Zespół „Pomoc To Moc”

Biuro Prewencji i CSR

Offline klepi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 122
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 23, 2019, 16:07:37 »
Czyli jednak chyba wyjdzie na to że ten e-mail z treścią że nie są w stanie pomóc wszystkim jednostka to odmowa wsparcia, choć operator oficjalnego konta akcji Pomoc to Moc temu zaprzecza. Bywa i tak. Ale swoją drogą trochę słabo to przygotowane.

Offline Fistach

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.339
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 24, 2019, 08:20:45 »
 
Czyli jednak chyba wyjdzie na to że ten e-mail z treścią że nie są w stanie pomóc wszystkim jednostka to odmowa wsparcia, choć operator oficjalnego konta akcji Pomoc to Moc temu zaprzecza. Bywa i tak. Ale swoją drogą trochę słabo to przygotowane.
Trochę ich po prostu przerosła liczba wniosków :) U mnei w Gminie OSP też dostała dofinansowanie :)

Offline lukifire

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 24, 2019, 19:20:20 »
Już wszystko jasne. Można sprawdzić na mapie kto dostał dofinansowanie https://pomoctomoc.pzu.pl/osp

Offline Roni

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 24, 2019, 21:02:20 »
Czy to już jest ostateczna ilość jednostek które otrzymały dofinansowanie ?

Offline klepi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 122
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 25, 2019, 07:16:46 »
Czyli jednak chyba wyjdzie na to że ten e-mail z treścią że nie są w stanie pomóc wszystkim jednostka to odmowa wsparcia, choć operator oficjalnego konta akcji Pomoc to Moc temu zaprzecza. Bywa i tak. Ale swoją drogą trochę słabo to przygotowane.
Trochę ich po prostu przerosła liczba wniosków :) U mnei w Gminie OSP też dostała dofinansowanie :)

Albo udają zaskoczonych liczba wniosków albo się nie przygotowali. Przy tak łatwym wniosku można się było spodziewać tego typu odzewu choćby na przykładzie Orlenu gdzie wniosek jest bardziej rozbudowany a chętnych 2500. U mnie w powiecie nikt nie dostał. Szkoda

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 301
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 25, 2019, 09:30:53 »
U mnie też cały powiat nie dostał, ale są takie gminy gdzie cztery jednostki dostały.

Offline Roni

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Wnioski do PZU
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 25, 2019, 09:32:59 »
U mnie sytuacja klaruje się podobnie są gminy w których po kilka jednostek otrzymuje dofinansowanie