Służba > Forum ochotników

Wnioski do PZU

<< < (2/8) > >>

katopo:
Dostałem informację że wnioski będą rozpatrzone do około 10 listopada

klepi:

--- Cytat: jolkipolki101 w Październik 09, 2019, 10:02:06 ---Mam pytanie do osób skłądających. Jakie załączniki załączaliście do wniosku? Co to w ogole maja byc za załączniki? Umowy partnreskie? Wydruki sprzetu jaki chce sie kupic? Zdjęcia jakies? BO nie wiem o co PZU ma na mysli.

--- Koniec cytatu ---
Załączniki są bez gwiazdek. Być może nie są konieczne. Ja w pierwszym stworzyłem budżet. Czyli tabelkę na co i ile potrzebuje.
Edit: info potwierdzone. Załączniki nie są wymagane

strażakochotnik:
Czy wasza jednostka otrzymała dofinansowanie od PZU lub jakąś pozytywną informację?
Na ich stronie pojawiło się info że nie mogą jednak wesprzeć wszystkich i tylko tyle.

junior:
Dzisiaj otrzymałem maila z PZU. Napisali, że otrzymali dużo wniosków i nie są w stanie wszystkim pomóc. W mailu brak niestety jednoznacznego wskazania, że złożony przez nas wniosek został odrzucony.

klepi:
Info od prowadzącego oficjalny profil na fb. :

Bardzo przepraszamy za wcześniejszą błędną interpretację. Wyżej przedstawiona wiadomość jest potwierdzeniem złożenia wniosku. Do końca tego tygodnia mamy nadzieję, że uda nam się wysłać wiadomości do OSP, których wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie. Pozdrawiamy!

Więc odpowiedzi jeszcze nikt nie dostał.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej