Autor Wątek: [Konkurs] na stronie Peli  (Przeczytany 899 razy)

Offline strazak_marcin

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
[Konkurs] na stronie Peli
« dnia: Październik 03, 2019, 10:03:04 »
Cześć,

Jeśli źle zamieściłem post proszę o przeniesienie. Konkurs organizowany jest przez producenta, nie przez polskich dystrybutorów.

Peli ogłosiło na swojej stronie konkurs. Można wygrać sprzęt dla swojej jednostki za 3000 Euro.

Tutaj w PELI chcemy uczcić heroiczną pracę zespołów służb ratunkowych. Niezależnie od tego, czy jest to lokalna straż pożarna, ratownicy medyczni, czy oddział policji, ta konkurencja pozwala ludziom naświetlić codziennych bohaterów wybranych przez nich służb ratowniczych.

Zespół, który uzyskał najwięcej głosów, otrzyma sprzęt PELI o wartości 3000 €, produkty zaprojektowane i zbudowane na całe życie.

Kto może uczestniczyć?
W konkursie mogą brać udział wszystkie oddziały służb ratunkowych w Europie, a zgłoszenia mogą zgłaszać sami oddziały ratunkowe lub osoby nominowane przez stronę zewnętrzną. „Służby ratownicze” obejmują między innymi straż pożarną i policję, pogotowie ratunkowe, załogi łodzi ratunkowych, zespoły ratownicze, zespoły ratownictwa górskiego, ratownicze organizacje non-profit.

Jak wziąć udział i wygrać? Opowiedz PELI swoją historię ratunkową!
Od 27 września do 13 listopada 2019 r.
Historia musi składać się z krótkiego przekonywującego eseju lub prawdziwej historii ratunkowej, wyjaśniającej, dlaczego nominowana drużyna powinna być zwycięską drużyną oraz ilustrujący obraz drużyny lub sytuacji ratunkowej, a także dane kontaktowe nominowanej drużyny.

PELI opublikuje historie i zdjęcia na stronie Konkursu, aby ludzie mogli zacząć głosować na swoją ulubioną historię. Zespół, który uzyskał najwięcej głosów, będzie szczęśliwym zwycięzcą sprzętu PELI o wartości 3000 € i zostanie ogłoszony 15 listopada 2019 r.
Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć w regulaminie, opublikowanym na blogu PELI, i są również dostępne poprzez bezpośredni link do strony konkursowej.

Zapraszamy na PELI Rescue Heroes Competition 2019.
Zespół produktów PELI życzy powodzenia!


Więcej informacji tutaj.

https://blog.peli.com/rescue-heroes-competition/

Powodzenia!