Służba > Prawo w służbie

Jak uzyskac dodatek za prace w gospodsrstwie rolnym od 16 roku życia

<< < (2/5) > >>

b3tomek:
Czy jest jakiś link lat jeśli chodzi o takie zaliczenie lat pracy nieskładkowych ?

Krzysztof_strazak:
Mam pytanie. Jestem zameldowany w miejscowosci 30km od miejscowości w której mój ojciec ma gospodarstwo. Pomagałem mojemu ojcu w gospodarstwie w weekendy wakacje i dni wolne od zajeć. Do liceum chodziłem do miejscowości w której jestem zameldowany czyli 30km od gospodarstwa. Czy według Was mam szanse zdobyć dodatek czy nie bo nie bylem zameldowany w miejscowości w której mój ojciec ma gospodarstwo?

PCT:
Nie- praca musi mieć charakter stały a nie dorywczy (tzn weekendy i wolne dni).
Ponadto musisz być zameldowany w pobliżu miejsca pracy

piotraudi:
U mnie w komendzie chca zaswiadczenie ze szkoly ze w czasie nauki nie korzystalem z internatu. Tylko problem w tym ze szkola do ktorej chodzilem zostala zamknieta a po telefonie do drugiej szkoly ktora przejela budynki itp. Dowiedzialem sie ze oni moga wydac jedynie duplikaty swiadectw bo dokumenty odnosnie mieszkancow internatu sa likwidowane co 5 lat wiec juz dawno ulegly zniszczeniu co teraz zrobic na co sie powolac?

sorbent:
Pismo, że ewidencja dot. Pobytu w internacie zgodnie z zasadami archiwum została zniszczona, i szkoła nie wyda takowego. Plus twoje oświadczenie, że nie korzystales z internatu (jak nie wystarczy niech dwie osoby zaswiadcza, że dojeżdżales) - jak nie wystarczy to sąd.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej