Autor Wątek: USAR  (Przeczytany 5900 razy)

Offline Podoficeeer!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 235
USAR
« dnia: Sierpień 21, 2019, 08:42:02 »
Witam, pytanko odnośnie dołączenia do USAR, czy jest możliwość przynależenie do USAR jeśli nie jestem w jednostce ze specjalizacja gpr, czy są może jakieś wyjątki po przeszkoleniach i kursach czy koniecznie muszę być w jednostce ze specjalizacja , jak to wygląda w przypadku przeniesienia się do takiej jednostki można od razu zapisać się do grupy USAR? Jak na takie przeniesienie zapatruje się góra jak zawsze kręcą nosem czy jeśli do grupy to chętniej zezwalają na przenosiny ?

Offline wicher69

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: USAR
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2019, 14:05:53 »
Zacznijmy od tego, że trzeba wiedzieć, kto tworzy USAR, a właściwie HUSAR. Wtedy będziesz wiedział, że HUSAR tworzą strażacy, psy i sprzęt z Komend PSP w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Nowym Sączu, Jastrzębiu-Zdroju, Gdańsku i Wałbrzychu, Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie i funkcjonariusze Komendy Głównej PSP. Nie wiem, czy muszę dodawać, że chodzi o członków GPR.

Offline Podoficeeer!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 235
Odp: USAR
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2019, 15:20:26 »
Tyle wiem , tylko chciałem się upewnić czy trzeba być koniecznie w tych komendach czy są jakieś pojedyncze wyjątki z innych komend

Offline wicher69

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: USAR
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2019, 15:49:42 »
Trzeba być w tych komendach, a nawet na tych jednostkach, a co więcej w tych grupach  :rofl:

Offline Podoficeeer!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 235
Odp: USAR
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 21, 2019, 15:59:06 »
Trzeba być w tych komendach, a nawet na tych jednostkach, a co więcej w tych grupach  :rofl:

Huehuehue zabawne , ty wszystko wiesz od razu ;)

Offline wicher69

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: USAR
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 21, 2019, 16:35:39 »
Odpowiedziałem Ci z przekąsem, bo we wcześniejszym poście powiedziałeś, że "tyle wiem". Odpisuję bez złośliwości i z uśmiechem na twarzy :)

Offline KARAMBA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: USAR
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 21, 2019, 21:09:54 »
WICHER69 , 100% racji .

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: USAR
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 21, 2019, 22:00:19 »
Do SGPR chętnie Cię przyjmą, bo ludzi brakuje, zresztą jak w innych jednostkach ze specjalizacją. Jeśli zrobisz wymagane kursy i szkolenia to będziesz mógł jezdzic z HUSAR Poland  :mellow:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: USAR
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 21, 2019, 22:44:19 »
Do SGPR chętnie Cię przyjmą, bo ludzi brakuje, zresztą jak w innych jednostkach ze specjalizacją. Jeśli zrobisz wymagane kursy i szkolenia to będziesz mógł jezdzic z HUSAR Poland  :mellow:
Terefere tak dalej tłumacz ale powiedz jakie są zasady skierowania na kursy do NS... Człowiek spoza SGPR w życiu nie zrobi kursów na USAR...
Polecam zasady które są dostępne na stronie KG PSP...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: USAR
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 22, 2019, 06:44:53 »
Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o przeniesienie się do jednostki w której jest grupa. Tam go przyjmą chętnie, a dowódca powinien go skierować na kursy np do ośrodka w Nowym Sączu.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: USAR
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 22, 2019, 07:39:49 »
No no...dowódca nie kieruje na żadne kursy.

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: USAR
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 24, 2019, 20:21:27 »
Jeśli chcesz działać jako członek HUSAR, najlepiej przenieś się do jrg, w której jest SGPR - inaczej to nie będzie działać. Jak będziesz na bieżąco z grupą, kursy, szkolenia nie będą kłopotem. Pozdrawiam