Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Jak zdobyć oficera bez SGSP na SK

(1/2) > >>

strażakk998:
Witam, może ma ktoś wiedzę jak zdobyć oficera . Posiadam cywilną szkołę z tytułem inż, oraz mgr po SGSP z kierunku Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego.  Kadrowy nie jest w stanie mi odpowiedzieć . 
Zajmowany etat - dyżurny operacyjny.
Stanowisko służbowe - starszy dyżurny stanowiska kierowania. 8 gr
Stopień - starszy aspirant.
staż - 10lat.
Kategoria jednostki - IV
Czy studia podyplomowe typu SPO coś dadzą?
Czy tylko inż na SGSP, na którą Komendant nie wysyła. ( brak piniądzów  :) )

Ps; jeśli powieliłem wątek to wybaczcie, nie znalazłem .

robn:
Peterek, jakbyś mu napisał, żeby poprzez odpowiednie związki interweniował w swojej sprawie, to byłoby ok. A tak Twój post i mój pewnie pójdzie do kosza jako nic nie wnoszący do tematu....
 :szalony:

strażakk998:
Ok pieter rozumiem, ale to nic nie wnosi. :huh:
robn związki to było by rozwiązanie ale jest tyle osoby które są zrzeszone, i każda coś chce. Kolejka długa. :wall:
Osobiście nie jestem w żadnym związku.

Harmful:

--- Cytat: strażakk998 w Luty 13, 2019, 22:15:53 ---Witam, może ma ktoś wiedzę jak zdobyć oficera . Posiadam cywilną szkołę z tytułem inż, oraz mgr po SGSP z kierunku Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego.  Kadrowy nie jest w stanie mi odpowiedzieć . 
Zajmowany etat - dyżurny operacyjny.
Stanowisko służbowe - starszy dyżurny stanowiska kierowania. 8 gr
Stopień - starszy aspirant.
staż - 10lat.
Kategoria jednostki - IV
Czy studia podyplomowe typu SPO coś dadzą?
Czy tylko inż na SGSP, na którą Komendant nie wysyła. ( brak piniądzów  :) )

Ps; jeśli powieliłem wątek to wybaczcie, nie znalazłem .

--- Koniec cytatu ---

Po SPO będziesz mógł dostać dyżurnego operacyjnego i być może **, ale czy nie lepiej iść na inżynierkę na SGSP za własne pieniądze? Skoro masz cywilnego inż. to z nauką będzie trochę łatwiej, pytanie tylko czy to wszystko się opłaca. Różnica między 8, a 9 grupą na tę chwilę to całe 15,23 zł brutto :)

gadzina92:
Jako starszy aspirant powinieneś znać ustawę o PSP, w której jest określone które studia podyplomowe dają możliwość zdobycia stopienia oficerskiego. W internecie jest też schemat systemu szkolenia, który odpowiada na stawiane przez Ciebie pytanie. Natomiast po 10 latach służby to już na pewno powinieneś wiedzieć, że przepisy przepisami, a życie życiem  :szalony: Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej