Autor Wątek: Stanowisko ZZS Florian  (Przeczytany 30757 razy)

Offline Eqinox

• VIP
  • *
Odp: Stanowisko ZZS Florian
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 12, 2019, 16:21:00 »
Sam widzisz jak w ostatnich dwóch podwyżkach wystąpiła redystrybucja. Ci strażacy z dołu dalej krzyczą że dostali za mało, Ci na górze ( czyt. propozycje KG ) że raz nie dostali nic a po równo to też za mało.
Zawsze będzie ten krzyk i na to lekarstwa nie będzie. Albo ktoś się ściśnie za jaja i trochę to wyprostuje albo spowoduje, że na grupach 11 i w górę będzie dużo ludzi z łapanki jak to kiedyś określił Cezary P. w jednym z filmów jak opowiadał o murzynie złapanym w siatkę. Znam to już z autopsji gdzie wszyscy spełniający kwalifikacje i nie pracujący w systemie codziennym odmówili przyjęcia propozycji przyjęcia 12 grupy.  A u dobrego kolegi odmówili 13 grupy  :szalony: Kiedyś to było nie do pomyślenia.  Niestety każdy medal ma dwie strony i zarobki najniżej zarabiających też są marne przez co nie możemy rywalizować z rynkiem cywilnym of fachowców czyt. np. informatyków. Ta dolegliwość dotyczy wszystkich służb.
Ciężkie czasy tworzą silnych mężczyzn...
Silni mężczyźni tworzą dobre czasy...
Dobre czasy tworzą słabych mężczyzn...
Słabi mężczyźni tworzą ciężkie czasy...

Offline SIUSIEK

• VIP
  • *
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 12, 2019, 17:45:31 »
Sam widzisz jak w ostatnich dwóch podwyżkach wystąpiła redystrybucja. Ci strażacy z dołu dalej krzyczą że dostali za mało, Ci na górze ( czyt. propozycje KG ) że raz nie dostali nic a po równo to też za mało.
Zawsze będzie ten krzyk i na to lekarstwa nie będzie. Albo ktoś się ściśnie za jaja i trochę to wyprostuje albo spowoduje, że na grupach 11 i w górę będzie dużo ludzi z łapanki jak to kiedyś określił Cezary P. w jednym z filmów jak opowiadał o murzynie złapanym w siatkę. Znam to już z autopsji gdzie wszyscy spełniający kwalifikacje i nie pracujący w systemie codziennym odmówili przyjęcia propozycji przyjęcia 12 grupy.  A u dobrego kolegi odmówili 13 grupy  :szalony: Kiedyś to było nie do pomyślenia.  Niestety każdy medal ma dwie strony i zarobki najniżej zarabiających też są marne przez co nie możemy rywalizować z rynkiem cywilnym of fachowców czyt. np. informatyków. Ta dolegliwość dotyczy wszystkich służb.
I tu teraz widzę że kolega w grupach tych wyższych a ja ku mojej uciesze w tych niższych. Ci co kiedyś wybrali podział i Ci co wybrali biuro ...wybór jak mój.

Offline Eqinox

• VIP
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 12, 2019, 17:57:53 »
I tu teraz widzę że kolega w grupach tych wyższych a ja ku mojej uciesze w tych niższych. Ci co kiedyś wybrali podział i Ci co wybrali biuro ...wybór jak mój.
Skąd wiesz, że nie ja odmówiłem zostania 12  :rofl: :rofl:
Nie każdy miał (lub będzie miał) wybór  :wacko:
Ciężkie czasy tworzą silnych mężczyzn...
Silni mężczyźni tworzą dobre czasy...
Dobre czasy tworzą słabych mężczyzn...
Słabi mężczyźni tworzą ciężkie czasy...

Offline SIUSIEK

• VIP
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 04, 2019, 12:06:13 »
Skąd wiesz, że nie ja odmówiłem zostania 12  :rofl: :rofl:
Nie każdy miał (lub będzie miał) wybór  :wacko:
No i jak tam kolego w przepisem, bo jak czytam odpowiedź KG to aż śmiać mi się chce jakich robią z nas bałwanów.
...
....
http://www.florian-wlkp.pl/images/pismo_KG_Kujawsko_-_Pomorskie.pdf
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2019, 15:17:58 wysłana przez SIUSIEK »

Offline SIUSIEK

• VIP
  • *