Autor Wątek: Dziwne miejsca, w których można znaleźć akumulator .....  (Przeczytany 39073 razy)

Offline agent634

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Dziwne miejsca, w których można znaleźć akumulator .....
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 31, 2011, 09:24:46 »
No kurde teraz to mnie kolega zaskoczył :D bo nie wiedziałem ze też tak rozmieszczają :D a kurde robię z tymi autami ( grupa VW ) już od 3 lat. Człowiek się cały czas uczy :D

Offline bighard

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 57
  • freaking out didn’t solve problems
Odp: Dziwne miejsca, w których można znaleźć akumulator .....
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 31, 2011, 09:39:01 »
Auta z aku na podszybiem z wmiarę trudnym dojściem (przeszkadza plastikowe podszybie) :
Audi 100 cygaro
Corsa B
VW passat B5 i B5 FL
Audi A4
Audi A6
tak samo Opel Tigra - oparty na Corsie B. Aku po prawej stronie podszybia, pod plastikiem.
"Felix didn’t lose his head, ever. He solved problems and freaking out didn’t solve problems." -- 'Cory Doctorow: When Sysadmins Ruled the Earth'

Offline M1cHaL11

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Kraśnik
Odp: Dziwne miejsca, w których można znaleźć akumulator .....
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 19, 2011, 17:07:45 »
W autach terenowych niekiedy występują dwa aku, ja w swoim Mitsubishi Pajero II miałem dwa aku fabryczne a tata w takim samym miał już jeden, w takich autach też często ktoś na własną rękę podpina drugi na zasilenie szpeju... wyciągarka, halogeny itp

Chrysler pt cruiser, nie wiem jak tam jest dokładnie ale jak miałem z tatą taki na warsztacie to dziwnie się prostownik podpinało bo z akumulatora sterczał taki bolec i tam zaczepiało się + a - w okolicach zamka pokrywy silnika.