Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

14 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl

<< < (4/10) > >>

Michaszs:
Kiedy można się spodziewać arkusza z prawidłowymi odpowiedziami celem porównania własnych?

Ira:
Mam wątpliwości co do odpowiedzi w pytaniu nr 6. Zamiast trójkąt równoboczny według mnie powinno być trójkąt równoramienny.

Majami:

--- Cytat: Dzientki w Grudzień 19, 2018, 20:27:31 ---Mam pewną wątpliwość odnośnie pytania numer 43, według skryptów o których mówił @robn prawidłowa odpowiedź to B, ale w niektórych prezentacjach czy materiałach szkoleniowych słupkiem B określany jest słupek za siedzeniem kierowcy czyli odpowiedź C.

--- Koniec cytatu ---

https://www.straz.gov.pl/pics/ksztalcenie/skrypt_techniczny.pdf

To jest najlepsze i aktualne źródło informacji.

daro:

--- Cytat: Majami w Grudzień 19, 2018, 21:44:44 ---
--- Cytat: Dzientki w Grudzień 19, 2018, 20:27:31 ---Mam pewną wątpliwość odnośnie pytania numer 43, według skryptów o których mówił @robn prawidłowa odpowiedź to B, ale w niektórych prezentacjach czy materiałach szkoleniowych słupkiem B określany jest słupek za siedzeniem kierowcy czyli odpowiedź C.

--- Koniec cytatu ---

https://www.straz.gov.pl/pics/ksztalcenie/skrypt_techniczny.pdf

To jest najlepsze i aktualne źródło informacji.

--- Koniec cytatu ---
słupek B to słupek podtrzymujący dach. Nie zmieniajmy świata tylko dlatego że kilku filozofów chce zabłysnąć. Skrypt ewidentnie zawiera błąd i zgodzę się tu z Dzientki. Nie tylko prezentacje czy materiały szkoleniowe o tym mówią ale podstawy blacharstwa samochodowego również w taki sposób traktują ten słupek. Więc nie widzę potrzeby aby powielać błąd i uznawać to jako oczywiste tylko dlatego że ktoś miał wizję i zapisał to w skrypcie

Butel:

--- Cytat: Michaszs w Grudzień 19, 2018, 20:56:04 ---Kiedy można się spodziewać arkusza z prawidłowymi odpowiedziami celem porównania własnych?

--- Koniec cytatu ---

Dajcie chwile odsapnąć  :rofl:
Jak będą to na pewno zostaną tu udostępnione! Nagrody nie uciekną ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej